نمایش آموزشی روباه و خرس در بهارستان مورد بازبینی نهائی قرار گرفت

نمایش آموزشی روباه و خرس برای گروه سنی کودکان و نوجوانان در شهرستان بهارستان مورد بازبینی و تایید نهائی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نمایش روباه و خروس در شورای نظارت بر نمایش شهرستان بهارستان با حضور غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، نقشی‌نیا نماینده فرماندار شهرستان، رجب‌نیا مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، کاویانی عضو شورای نظارت بر نمایش و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی مورد بازبینی قرار گرفت.

بنابر این گزارش نمایش مذکور صبح امروز در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در بخش بوستان به جهت بررسی در شورای نظارت بر نمایش شهرستان، به روی صحنه رفت که با نظر مثبت ناظران حاضر در سالن همراه شد.

گفتنی است که نمایش روباه و خروس به کارگردانی حمید سلیمانی و نویسندگی مهری طهماسبی دهکردی می باشد که از هنرمندان بومی شهرستان بهارستان به شمار می روند و سابقه هنری قابل توجهی در بخش نمایش و تئاتر دارند.

نمایش روباه و خرس برای گروه سنی کودکان و نوجوانان نوشته شده است و بنا بر نظر شورای نظارت بر نمایش شهرستان بهارستان مورد تائید قرار گرفته است و به زودی بر روی صحنه تئاتر شهرستان خواهد رفت.

لازم به ذکر است که در طول دو سال گذشته توجه به نمایش‌ها و تئاترهای متناسب با گروه سنی کودکان و نوجوانان در سطح شهرستان بهارستان بیشتر شده است و نمایش‌های زیادی برای کودکان بهارستانی در طول سال بر روی صحنه می روند که بدون تردید نقش به سزایی در آموزش و فرهنگ‌سازی در بین شهروندان از سنین پایین ایفا می نماید و همچنین مورد استقبال خوب خانواده‌های بهارستانی قرار گرفته است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.