نمایش‌های جشنواره لبخند در بهارستان مورد بازبینی قرار گرفت

نمایش‌های جشنواره لبخند با حضور داوران در بخش گلستان شهرستان بهارستان مورد بازبینی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ابراهیم گله‌دار زاده، مجید ستایش و فرزاد شیرنسب‌زاده به عنوان داوارن بخش انتخاب آثار دوازدهمین جشنواره تئاتر استان تهران تحت عنوان جشنکاره لبخند در شهرستان بهارستان حضور پیدا کردند.

گفتنی است که این داوران به منظور بازبینی آثار نمایشی حاضر در دوازدهمین جشنواره تئاتر استان تهران با حضور در محل مجتمع فرهنگی و هنری کوی الهیه در بخش گلستان حضور یافته و این آثار نمایشی را مورد بازبینی قرار دادند.

از جمله نکات قابل توجه این آثار نمایشی می توان به حضور پویا و فعال هنرمندان جوان و با استعداد شهرستان بهارستان اشاره کرد که در طول سال‌های گذشته با حضور در جشنواره تئاتر شهرستان و با کسب تجربه، با انگیزه‌ فراوان در راه حضور در جشنواره لبخند می باشند.

همچنین گفتنی است که نمایش‌های چشم خداوندا چشم به کارگردانی سیدهادی قدیری، شکلک به کارگردانی بهنام زینعلی و شیوه قهوه‌ای کردن زرد به کارگردانی مرتضی پرهیزگر از سوی داوران حاضر مورد بازبینی قرار گرفتند.

درپایان لازم به ذکر است که تلاش و تمرین هنرمندان در حوزه نمایش به تنهایی معنا پیدا نمی کند و رونق گرفتن قابل قبول تئاتر و جشنواره‌های این چنینی نیاز به حضور علاقه‌مندان، جوانان و خانواده‌ها به عنوان تماشاچی در سالن‌های نمایش دارد و امید است جشنواره لبخند با حضور پرشور مردم در استان تهران برگزار شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.