نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته فرهنگی در بهارستان برپا شد

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته فرهنگی و در مدت ده روزه در بخش گلستان شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در حاشیه نخستین نمایشگاه بزرگ اقوام، نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته فرهنگی در شهرستان بهارستان و در محل سالن بحران شهرداری شهرگلستان با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و به مدت ده روز برپا شده است.

گفتنی است که این نمایشگاه کتاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان و با مشارکت انتشارات قلم و اندیشه برگزار شده است که با استقبال خوب و کم نظیر شهروندان بهارستانی به ویژه قشر دانش آموز و دانشجو مواجه گردیده است.

غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با اشاره به برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته فرهنگی، اظهار داشت: بدون تردید برگزاری این نمایشگاه در راستای ترویج فرهنگ مطالعه کتاب و کتابخوانی اثر بخش خواهد بود و این موضوع به خوبی از حجم بازدیدکنندگان این نمایشگاه مشخص می باشد.

وی در ادامه با تشریح جزئیات نمایشگاه کتاب شهرستان بهارستان، تبیین کرد: در این نمایشگاه بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب با موضوعات مختلف مذهبی، ادبیات، تاریخ، علوم دینی، روانشناسی، کودکان و غیره به معرض دید عموم قرار گرفته است و کتاب‌های موجود تمامی رده‌های سنی را شامل می شود.

آبکار همچنین باتاکید بر رایگان بودن بازدید از نمایشگاه کتاب بهارستان، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹ عصر پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی می باشد و با محتوایی آموزشی مکانی مناسب برای حضور خانواده‌های بهارستانی با فرزندانشان به شمار می رود.

درپایان لازم به ذکر است که هفته فرهنگی شهرستان بهارستان با دربرگرفتن برنامه‌های مختلف در عرصه‌های متفاوت فرهنگی نظیر کتاب و کتابخوانی، قومیت‌های مختلف، آسیب‌های اجتماعی، کلاس‌های آموزش فرهنگی، جشنواره تئاتر و… فضای خاصی را در سطح شهرستان ایجاد کرده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.