نمایشگاه کاریکاتور پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در بهارستان برگزار شد

نمایشگاه کاریکاتور با محوریت پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نمایشگاه کاریکاتور پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر با حضور دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین و هنرمندان بهارستانی در مجتمع فرهنگی هنری قلم نسیم شهر برگزار گردید.

آبکار در حاشیه برگزاری این نمایشگاه با اشاره به جزئیات آن، تشریح کرد: نمایشگاه کاریکاتور پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با بیش از ۵٠ اثر با محور اعتیاد و موضوعات مرتبط به این معضل بزرگ اجتماعی در بخش بوستان بهارستان برگزار گردید.

وی در ادامه با بیان آثار مخرب مواد مخدر و لزوم مبارزه با این معضل در جامعه، بیان داشت: متاسفانه این آسیب اجتماعی بعضی از جوانان و خانواده‌ها را گرفتار کرده است و رسیدگی به این معضل نیازمند توجه ویژه و برنامه‌های مختلف می باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان همچنین به بروز آسیب‌های اجتماعی ناشی از مواد مخدر در جامعه اشاره کرد و اذعان داشت: در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی مرتبط با مواد مخدر و اعتیاد باید میزان سطح آگاهی مردم را با تقویت فرهنگ پیشگیری را در سطح شهرستان بهارستان ارتقا دهیم.

وی درپایان باتوجه به اهمیت استفاده از برنامه‌های هنری و فرهنگی در مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، خاطرنشان کرد: بدون تردید یکی از راه‌های مبارزه با اعتیاد و موادمخدر در جامعه ارائه آثار هنری و از زبان و نگاه طنز به آن می باشد چراکه هنر یکی از مهم‌ترین مولفه‌هایی می باشد که در کاهش آسیب‌های اجتماعی تاثیر به سزایی خواهد داشت و می توان بازدهی خوبی از اینگونه برنامه‌ها گرفت.

درپایان لازم به ذکر است که بازدید از نمایشگاه کاریکاتور پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر برای عموم شهروندان رایگان می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.