نمایشگاه هنرهای تجسمی چله هنر در بهارستان برگزار گردید

نمایشگاه هنرهای تجسمی چله هنر با حضور هنرمندان بومی بهارستان در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با ایام الله دهه فجر و ۴٠ سالگی انقلاب اسلامی نمایشگاه هنرهای تجسمی چله هنر با حضور هنرمندان بومی بهارستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گشایش یافت.

گفتنی است که این نمایشگاه با آثار هنرمندان بهارستانی در حوزه‌های مختلف نظیر معرق کاری، سفالگری و… به جهت استفاده علاقه‌مندان به هنر در این شهرستان برگزار شده است تا هنرمندان بهارستانی نیز بتوانند آثار و هنر خود را به نمایش بگذارند.

غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در حاشیه این نمایشگاه با اشاره به دلیل برگزاری نمایشگاه، عنوان داشت: تشویق، ترغیب و حمایت از هنرمندان جوان از اهداف اصلی برگزاری نمایشگاه مذکور می باشد.

وی در ادامه به جزئیات برگزاری این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: نمایشگاه هنرهای تجسمی چله هنر در دو بخش کارگاه آموزش سفالگری و بخش محصولات مذهبی معرق توسط هنرمندان بهارستانی مورد نمایش عموم و علاقه مندان به هنر قرار خواهد گرفت.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت شناخته شدن هنرمندان بهارستانی، خاطرنشان کرد: مهدی اکبری و یوسف کلانتری از جمله هنرمندان حاضر در این نمایشگاه می باشند که آثار خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته‌اند.

درپایان لازم به ذکر است که نمایشگاه هنرهای تجسمی چله هنر در طول ایام الله دهه مبارک فجر از ساعت ٩ الی ١٨ عصر میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به هنرهای تجمسی می باشد که تاکنون با استقبال خوبی از سوی شهروندان بهارستانی مواجه شده است که نشان از علاقه مردم بهارستان به هنر و فرهنگ دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.