نمایشگاه نقاشی آوازه هنر در بهارستان برپا شده است

نمایشگاه نقاشی آوازه هنر با آثار هنرمندان بهارستانی در بخش بوستان شهرستان بهارستان برپا شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نمایشگاه نقاشی آوازه هنر به همت سکینه جهانشاهلو و با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان از امروز به مدت یک هفته در محل مجتمع فرهنگی و هنری قلم نسیم شهر پذیرای علاقه‌مندان به هنر می باشد.

بنابر این گزارش، نمایشگاه نقاشی مذکور از آثار هنرجویان آموزشگاه آزاد هنری آوازه هنر با مسئولیت سکینه جهانشاهلو به معرض نمایش عموم گذاشته شده که در همین روز اول با استقبال بسیار خوبی از سوی علاقه‌مندان بهارستانی مواجه گردیده است.

گفتنی است که در این نمایشگاه نقاشی بالغ بر ۳۰ اثر از هنرمندان جوان شهرستان بهارستان با تکنیک‌های نظیر آبرنگ، رنگ روغن، گواش، کنته و دوده و مداد رنگی در سبک رئال برای علاقه‌مندان به هنر نقاشی به معرض نمایش در آمده است.

در نمایشگاه نقاشی آوازه هنر آثار هنرآموزانی نظیر حسین کرمی، راضیه فرجی، یگانه خوش نمک، معصومه گوهری، فرناز محمدی و رویا علیپور معرفی شده است که بدون تردید زمینه بسیار خوبی برای پیشرفت این هنرمندان به شمار می رود.

درپایان لازم به ذکر است که این نمایشگاه نقاشی به مدت یک هفته از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ بعد از ظهر در محل مجتمع فرهنگی و هنری قلم در بخش بوستان شهرستان بهارستان برای بازدید عموم شهروندان بهارستانی و علاقه‌مندان به هنر نقاشی دایر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.