نمایشگاه معرفی دستاورد چهل ساله دستگاه‌های اجرائی در بهارستان برگزار شد

نمایشگاه معرفی دستاورد چهل ساله دستگاه‌های اجرائی به مناسبت دهه فجر در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نمایشگاه معرفی دستاورد چهل ساله دستگاه‌های اجرائی شهرستان بهارستان همزمان با ایام الله دهه فجر در شهرگلستان افتتاح شده است، که تمامی دستگاه‌ها و ادارات شهرستانی در این نمایشگاه حضور دارند.

گفتنی است که هدف از برپایی این نمایشگاه، مقایسه کمی و تطبیقی عملکرد ادارات و تاثیر آن در کیفیت زندگی مردم به صورت قبل تا بعد انقلاب اسلامی می باشد که این مجموعه در ۳۰ غرفه و با تلاش برای ایجاد فضائی جاذب در راستای حضور همگانی شهروندان بهارستانی برگزار می شود.

بنابر این گزارش در نمایشگاه مذکور، گزارش عملکرد و فعالیت‌های دستگاه‌ها و ادارات شهرستان بهارستان با رویکرد بصری و در قالب گزارش‌های ویدئویی و چاپی به نمایش عموم در می آید، تا در جشن چهل سالگی انقلاب، مردم از دستاوردهای انقلاب آگاه شوند.

بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان به همراه معاونین، طاهرخانی بخشدار گلستان و موسوی بخشدار بوستان و همچنین سایر روسای ادارات شهرستان نیز صبح امروز از غرفه‌های این نمایشگاه بازدید کردند و از نزدیک در جریان اخبار و رودیدادهای چهل ساله ادارات و نهادهای مختلف قرار گرفتند.

در جریان این بازدید پوربابا مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، توضیحاتی در مورد غرفه و دستاورد چهل ساله شبکه بهداشت و درمان و همچنین تجهیزات مورد استفاده توسط بازرسین بهداشت محیط و حرفه‌ای به حاضرین ارائه داد.

لازم به ذکر است که درپایان این بازدید مسئولین شهرستان بهارستان با حضور در اتوبوس سیار سلامت از نزدیک در روند اجرای این طرح قرار گرفتند و از زحمات همکاران تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.