نمایشگاه عکس دفاع مقدس در بهارستان برپا شده است/ تداعی فرهنگ شهادت هدف برگزاری نمایشگاه عکس در بهارستان

نمایشگاه عکس انقلاب و دفاع مقدس در راستای تداعی فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان بهارستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به همین مناسبت نمایشگاه عکس انقلاب و دفاع مقدس را در محل مجتمع فرهنگی و هنری قلم نسیم شهر در معرض نمایش قرار داد که با استقبال خوبی از سوی شهروندان مواجه شده است.

غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در حاشیه برگزاری این نمایشگاه عکس، عنوان داشت: بدون تردید هدف از برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در سطح شهرستان حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر تاثیر برگزاری این قبیل نمایشگاه‌ها در گرامیداشت حماسه‌سازان و حماسه آفرینان دفاع مقدس، تصریح کرد: یادآوری رشادت و از خود گذشتگی شهدای سرافراز این مرز و بوم برای تمامی ما می بایست یک اصل باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت آشنایی جوانان با شرایط دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: ما نیز با برگزاری این نمایشگاه عکس قصد داریم تا در قاب هنر عکاسی تداعی کننده فرهنگ حماسه، ایثار و شهادت برای شهروندان شهرستان بهارستان در طول هفته دفاع مقدس باشیم.

بنابر این گزارش، آثار به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه، توسط هنرمندانی که خودشان همچون رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در صفوف جبهه‌های حق علیه باطل حضوری چشم نواز داشتند، خلق شده است.

درپایان لازم به ذکر است که بازدید از این نمایشگاه عکس در طول روز برای عموم شهروندان آزاد می باشد و این نمایشگاه تا پایان هفته دفاع مقدس در مجتمع فرهنگی و هنری قلم بخش بوستان برپا است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.