شهردار شهرصالحیه:

نمایشگاه عملکرد چهل ساله ادارات بهارستان برپا شده است/ دهه فجر خاستگاه ارزش‌های اسلامی است

شهردار شهرصالحیه گفت: نمایشگاه عملکرد چهل ساله ادارات شهرستان بهارستان به همت فرمانداری و سه شهرداری این شهرستان برپا شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با اشاره به چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، عنوان داشت: انقلاب اسلامی شجره طیبه و مبارکی است که بذر امید، آزادی خواهی و راستی و درستی را در دل ملت ایران کاشت و زمینه گسترش آزادی خواهی و بیداری اسلامی را در سراسر جهان ایجاد کرد.

وی در ادامه باتاکید بر فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، تصریح کرد: بدون شک این ایام خاستگاه ارزش‌های اسلامی و همچنین نقطه عطفی با شکوه در تاریخ مجاهدت‌های دلیرانه ملت بزرگ ایران علیه ظلم و بی‌عدالتی طاغوت و طاغوتیان می باشد.

قربانی در رابطه با تاسی انقلاب ایران اسلامی از حماسه عظیم عاشورای حسینی، گفت: انقلاب در کنار رهبری امام خمینی (ره) و پشتوانه خون پاک شهدا، سعادت و تکامل فردی و اجتماعی را هدف نهایی خود قرار داده است و همچنان عالمانه از میراث گران‌بهای خود پاسداری می نماید.

وی همچنین علاوه‌بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، تبیین کرد: نمایشگاه عملکرد چهل ساله ادارات شهرستان بهارستان برپا شده است و در این نمایشگاه سند دستاوردهای پنج ساله شهرداری شهرصالحیه از سوی فرماندار بهارستان و سایر مسئولین رونمائی می شود.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه سند دستاوردهای شهرداری صالحیه به جزئیات اجرای یکصد پروژه کلیدی و تحول آفرین دلالت دارد، خاطرنشان کرد: نمایشگاه مذکور با تمهیدات معاونت عمرانی فرمانداری بهارستان و سه شهرداری این شهرستان در شهرگلستان، نرسیده به بلوار شهید ابدام درحال برگزاری می باشد و از روز گذشته به مناسبت قرارگیری در ایام دهه مبارک فجر آغاز به کار کرده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.