نمایشگاه خوشنویسی همدلان در بهارستان برگزار گردید

نمایشگاه خوشنویسی همدلان با مجموعه آثاری از هنرمندان بهارستانی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نمایشگاه خوشنویسی همدلان در راستای ترویج هنر خوشنویسی و همچنین به جهت بهره‌مندی علاقه‌مندان از آثار اساتید خوشنویسی شهرستان، در خانه خوشنویسان بهارستان برگزار گردید.

گفتنی است که این نمایشگاه هنری به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان و با مشارکت انجمن خوشنویسی شهرستان هم اکنون درحال برگزاری می باشد که با استقبال خوبی از سوی شهروندان بهارستانی مواجه شده است.

بنابر این گزارش این نمایشگاه هنری با هدف معرفی هنرمندان و پتانسیل‌های موجود شهرستان در زمینه هنر وزین خوشنویسی در سطح شهرستان بهارستان برگزار گردیده است که غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیز پس از بازدید از این نمایشگاه، نسبت به برگزاری اینگونه نمایشگاه‌ها در بهارستان ابراز امیدواری کرد.

در این نمایشگاه هنری آثار ارزشمندی از حمید حاتمی، حمید حمیدی‌زاده، سیدمهدی بختیاری، هادی نقدی، جواد بابایی، سعید عزیزی، حسین رسولی، سهیلا اسکندری، فاطمه زارعی، الهام علی‌نژاد و برخی دیگر از هنرمندان فعال در هنر خوشنویسی در راستای بهره‌مندی علاقه‌مندان به معرض نمایش گذاشته شده است.

بدون شک برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در سطح شهرستانی نظیر بهارستان می تواند تاثیر به سزایی در شناسایی استعدادهای هنرهای مختلف و همچنین تقویت و بهبود سرانه‌های فرهنگی شهرستان و مواردی از این قبیل داشته باشد که استمرار برگزاری اینگونه نمایشگاه‌ها توجه ویژه مسئولین مربوطه را طلب می کند.

درپایان لازم به ذکر است که این نمایشگاه تا چهاردهم دی ماه سال جاری برای بازدید عموم دایر می باشد و شهروندان بهارستانی می توانند با مراجعه به خانه خوشنویسی بهارستان مراجعه نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.