فرماندار شهرستان بهارستان:

نمایشگاه بهاره همانند دیگر نقاط کشور در بهارستان برگزار می شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: نمایشگاه بهاره در شهرگلستان شهرستان بهارستان به جهت تامین مایحتاج شهروندان بهارستانی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نمایشگاه بهاره در این شهرستان، بیان داشت: تدابیر لازم به جهت برگزاری نمایشگاه مذکور در بهارستان اتخاذ شده است‌.

وی در ادامه با بیان جزئیات برگزاری نمایشکاه بهاره در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: بنابر ابلاغ ستاد تنظیم بازار استان تهران مقرر شده تا در هر شهرستان شاهد برپایی نمایشگاه بهاره در راستای تامین مایحتاج عمومی مردم در ایام پایانی سال باشیم و به همین منظور نمایشگاه بهاره شهرستان بهارستان در شهر گلستان تدارک دیده شده است.

سلیمان‌پور در رابطه با نحوه برگزاری نمایشگاه بهاره شهرستان بهارستان، گفت: متولی برگزاری این نمایشگاه اتاق اصناف شهرستان و مسئول نظارت بر کیفیت اجرا و نحوه ارائه خدمات در آن فرمانداری بهارستان خواهد بود.

وی همچنین به نحوه عرضه کالا در این نمایشگاه اشاره کرد و اذعان داشت: کالاهای نمایشگاه مذکور مطابق سایر نمایشگاه‌های خواهد شد و اقلام با تخفیف‌های ۱۰ تا ۱۵ درصدی به متقاضیان عرضه خواهد شد که به جهت سهولت در دسترسی شهروندان جانمایی شده و از پانزدهم تا بیست و پنجم اسفندماه پذیرای شهروندان شهرستان بهارستان خواهد بود.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه زمان برگزاری نمایشگاه بهاره با در نظر گرفتن ظرفیت و کشش تقاضا قابل تمدید می باشد، افزود: کالاهایی نظیر لباس، کیف، کفش، اقلام خوراکی در این نمایشگاه برای عرضه تدارک دیده شده و محصولات گوشت قرمز و مرغ نیز در صورت موافقت سازمان جهاد کشاورزی قابل عرضه به شهروندان خواهد بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.