نمایشگاه بهاره بهارستان انتظارات را برآورده نمی کند/ نظارت حتی در نمایشگاه بهاره ام وجود ندارد

نمایشگاه بهاره شهرستان بهارستان برخلاف وعده‌های مسئولین، بی‌رمق‌تر از سال‌های گذشته برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، هر سال اسفند ماه که می رسد خیلی‌ها با ذوق و شوق راهی نمایشگاه بهاره می شوند و یک حجم بزرگ از ترافیک و گرفتاری‌های دیگر را به جان می خرند تا خودشان را به چادر عریض و طویل نمایشگاه برسانند.

اما در اسفند ماه سال جاری ذوق و شوق همیشگی مشتری‌های ثابت نمایشگاه به اندازه‌ای کم شده است که غرفه‌های خالی این نمایشگاه در شهرستان بهارستان نیز به خوبی این امر را تایید می کنند و در حقیقت نمایشگاه بهاره امسال نسبت به سال‌های گذشته واقعاً متفاوت بود اما نه آن تفاوتی که مسئولین شهرستانی وعده‌اش را داده بودند.

بنابر این گزارش قیمت‌ها نیز در نمایشگاه بهاره سال ۹۷ شهرستان بهارستان در غرفه‌های مختلف متفاوت است و اتیکت‌ها هم بعضاً نمایشی است و تمام این اتفاقات درحالی رخ می دهد که مردم با اعتماد به مسئولین برای کنترل و نظارت بر قیمت‌ها به این نمایشگاه می روند که این موضوع امری تاسف بار به حساب می آید

البته گفتنی است که برخی از قیمت‌ها هم نه تنها از فروشگاه‌های بیرون کمتر نمی باشد، بلکه گاهاً قیمت‌های بالاتری نیز دیده می شود و اثر نقره داغ کردن آن عمیق‌تر هم خواهد بود.

این موضوع که چرا نمایشگاه هر سال ضعیف‌تر برگزار می شود و رفته رفته به یک عادت کسل کننده تبدیل شده و پشت پرده‌های آن چیست، حالا فقط به یک بحث تکراری و ملال آور و بی‌اهمیت تبدیل شده است و مطمئناً بی‌اعتمادی مردم به مسئولین شهرستانی مربوطه از اثرات اولیه این اتفاق خواهد بود.

درپایان این سئوال پیش می آید که زمانی که مسئولین ستاد تنظیم بازار شهرستان بهارستان نیز نمی توانند بستر مناسبت برای ارائه کالاهای مورد نیاز شهروندان در روزهای پایانی سال را فراهم کنند، مردم بهارستان که اغلب آن‌ها قشر کارگر می باشند برای تامین مایحتاج خود به کجا باید مراجعه کنند؟

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.