نماز جمعه از یادگارهای ارزشمند امام خمینی (ره) است

به گزارش بهارستانه به نقل ازخبرگزاری مهر ، احمد محسن زاده امام جمعه بخش بوستان شهرستان بهارستان با گرامیداشت پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز عبادی و سیاسی جمعه در تهران اظهار داشت: بعد از تشکیل اولین نماز عبادی و سیاسی در کشور به امامت آیت الله طالقانی این روند همچنان در سطح کشور با […]

به گزارش بهارستانه به نقل ازخبرگزاری مهر ، احمد محسن زاده امام جمعه بخش بوستان شهرستان بهارستان با گرامیداشت پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز عبادی و سیاسی جمعه در تهران اظهار داشت: بعد از تشکیل اولین نماز عبادی و سیاسی در کشور به امامت آیت الله طالقانی این روند همچنان در سطح کشور با انسجام و اقتدار کامل ادامه دارد.

وی اضافه کرد: پایگاه عبادی و سیاسی جمعه در همه مقاطع حساس انقلاب اسلامی ایران توانست نقش اثرگذاری را ایفا کند که به همین منظور دشمنان این نظام همیشه وحشت بسیاری را از این پایگاه داشته و دارند.

محسن زاده بر ترویج فرهنگ نماز عبادی و سیاسی در اقشار مختلف بویژه بین جوان و نوجوان تاکید و عنوان کرد: دلسوزان واقعی این نظام و انقلاب باید در راستای ترویج فرهنگ نماز عبادی و سیاسی جمعه اهتمام ویژه ای را داشته باشند چرا که این امر  می تواند کشور و انقلاب را از تمامی توطئه های شوم دشمنان این نظام برحذر دارد.

اقدامات خوب دولت دهم، در دولت یازدهم نیز اجرایی شود

خطیب جمعه بخش بوستان به ویژگی های دولت یازدهم پرداخت و اذعان داشت: در دولت دهم اگر فعالیتهای خوبی صورت گرفته است باید در دولت یازدهم باید اینگونه فعالیتها ادامه داشته باشد تا کشور در همه دوره های مسئولان نظام به رشد و بالندگی خود دست یابد.

محسن زاده بکارگیری نیروی متخصص، متعهد و با ایمان را در دولت دکتر روحانی مورد تاکید قرار داد و افزود: انتظار می رود روحانی در کابینه خود از نیروهای کار آمد، ارزشی و ولایت مدار استفاده کند و از چالشها و مسائلی که می تواند خدمات رسانی را به چالش بکشد خودداری کنند.

حضور گسترده در مراسم روز جهانی قدس ضروری است

وی به جمعه آخر ماه مبارک رمضان که مصادف با روز جهانی قدس است، اشاره کرد و گفت: در روز جهانی قدس امت ولایتمدار و انقلابی کشورمان باید در خود احساس تکلیف کنند تا در این روز حساس جهانی که از آثار جاودان حضرت امام راحل(ره) است، حضور حداکثری داشته باشند.

این مسئول ادامه داد: این حضور حداکثری مردم مسلمان و روزه دار می تواند بخشی از تحرکات رژیم پوشالی اسرائیل را ناکام بگذارد و بدانند که ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین تنها نیست.

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.