رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه:

نقص‌های بی‌شمار شبکه دسترسی از مشکلات اصلی شهرصالحیه می باشد

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: نقص‌های بی‌شمار شبکه دسترسی از مشکلات اصلی شهرصالحیه به شمار می رود که تلاش‌های بسیاری در راستای رفع آن‌ها صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه با بیان اینکه احداث کمربندی شهرصالحیه به شهرک واوان و پل وحدت، یک طرح فرامنطقه‌ای می باشد، بیان داشت: پس از رودخانه مشکلات کانال سیاب، نقص‌های بی‌شمار شبکه دسترسی جزو چالش‌های اصلی شهر بود که به طور شکل اساسی رفع گردید.

وی در ادامه با تشریح اقدامات مجموعه مدیریت شهری صالحیه در این راستا، عنوان داشت: پس از توسعه سی متری ولیعصر (ع)، احداث ۴ میدان و لچکی و بازسازی جاده امامزاده باقر (ع)، فرآیند خروج شهر از بن بست را با اتصال شهرصالحیه به شهرک واوان را فراهم کردیم.

دهقان‌نیری همچنین به جزئیات اجرای پروژه کمربندی شهرصالحیه به شهرک واوان اشاره کرد و تصریح کرد: عبور این کمربندی از روی دو رودخانه سیاه آب و سالور کرج بر پیچیدگی‌های مختلف این پروژه بزرگ اضافه کرد و اختلافات مرزی با شهرستان اسلامشهر این رویداد را تا مدتی متوقف کرد، که با پیگیری‌های انجام شده مشکلات موجود رفع گردید.

وی باتاکید بر اینکه پروژه کمربندی شهرصالحیه به شهرک واوان به زودی تکمیل خواهد شد، اذعان داشت: در سال ۹۷ با احداث ۶ کیلومتر این پروژه فرامنطقه‌ای تکمیل می شود و به بهره‌برداری عموم می رسد که می تواند بار ترافیک جاده ساوه را تا حد زیادی کاهش دهد.

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه تکمیل این پروژه شهرصالحیه را از بن بست موجود خارج می کند، خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه، صالحیه به آرزوی دیرینه خود در تکمیل شبکه دسترسی می رسد و اساسی‌ترین شرط توسعه شهر اجرایی می گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.