معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان:

نقش مساجد و صداوسیما در مقابله با تهاجم فرهنگی غیرقابل انکار است

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان گفت: صداوسیما در حوزه مقابله با تهاجم فرهنگی عملکرد موفقی نداشته است و عدم وجود فیلم‌هایی با فرهنگ ایرانی از جمله دلایل این عدم موفقیت می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان با بیان اهمیت سبک زندگی ایرانی – اسلامی، اذعان داشت: بدون تردید بازگشت به سبک زندگی ایرانی – اسلامی و مساجد، از جمله راه‌های اساسی مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن به شمار می رود.
وی در ادامه با اشاره به لزوم حفظ ارزش‌های فرهنگی و دینی، تصریح کرد: تغییرات هنجارها و ارزش‌های فرهنگی و دینی از جمله خطراتی می باشد که درحال حاضر جامعه ما را تهدید می کند و بدون تردید دشمن برای آن برنامه‌ریزی کرده است.
موسوی در رابطه با اینکه تغییرات فرهنگی و دینی ریشه در دل تاریخ دارد، تشریح کرد: تنها یک قرن پس از ظهور دین مبین اسلام، به دلیل تغییرات فرهنگی و دینی که بر اساس انحرافات حاصل شد، بازگشت به سنت پیامبر ممکن نبود و دلیل آن خو گرفتن مردم با آموزه‌های غلطی بود که براساس فرهنگ اختلاطی و التقاطی شکل گرفته بود.
وی همچنین به اثرات مخرب عدم توجه به تهاجم فرهنگی اشاره کرد و عنوان داشت: امروز نیز اگر با تهاجم فرهنگی غرب که در قالب سبک زندگی غربی در جامعه ما رسوخ یافته است مقابله نکنیم، مطمئناً جامعه از ارزش‌های اسلامی، ایرانی و انقلابی دور خواهد افتاد و در راستای این مقابله مساجد نقش تاثیرگذار و مهمی را ایفا می نمایند.
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به نقش غیرقابل انکار صداوسیما در ترویج سبک زندگی اسلامی – ایرانی، افزود: عملکرد صداوسیما در این حوزه موفق به نظر نمی آید، چراکه امروز شاهد پخش فیلم‌های عاری از هویت فرهنگی و از سایر کشورها می باشیم و این درحالی است که فرهنگ فاخر ایرانی کمتر در قالب فیلم به نمایش در می آید.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.