معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان:

نقش زنان در حمایت از کالای ایرانی غیرقابل انکار است/ بانوان بهارستانی برای مبارزه با قاچاق، کمپین تشکیل دهند

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان گفت: زنان شهرستان بهارستان می توانند با تشکیل کمپین‌ها نقش اساسی و مهمی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از کالای ایرانی ایفا کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به دیدار با جمعی از بانوان بهارستانی، اظهار داشت: این دیدار در راستای حمایت از کالای ایرانی در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

وی در ادامه باتاکید بر سخنان مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه و مقابله با قاچاق کالا و ارزش، تصریح کرد: با توجه به آمار، هر یک میلیارد دلار کالای قاچاق صد هزار فرصت شغلی و هر کیلوگرم جنس قاچاق دو فرصت شغلی را از بین می برد، که این آمار نیازمند توجه تمام اقشار جامعه می باشد.

موسوی در رابطه با تاثیرگذاری بی‌بدیل زنان در خانواده ایرانی، عنوان داشت: زنان در حمایت از کالای ایرانی نقش اساسی و مهمی ایفا می کنند و باید توجه داشت که حمایت از کالا و تولید کننده ایرانی در واقع به معنای حمایت از آینده فرزندان این سرزمین است.

وی همچنین به ثمرات و نتایج حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و تشریح کرد: حمایت از کالای ایرانی به معنای ایجاد اشتغال پایدار ، کاهش آمار طلاق، اعتیاد، فقر و آسیب‌های اجتماعی در جامعه، توسعه، استقلال و اقتدار کشور می باشد.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان با بیان اینکه نیمی از جمعیت هشتاد میلیونی ایران را زنان تشکیل می دهند، اذعان داشت: بدون تردید نقش زنان در حمایت از کالای ایرانی و تاثیر مستقیم بانوان ایرانی در مبارزه با کالای قاچاق بر هیچ کس پوشیده نمی باشد.

وی درپایان باتوجه به اینکه بانوان شهرستان بهارستان می توانند در این راستا تاثیرگذار باشند، افزود: زنان بهارستانی می توانند باتشکیل کمپین‌های حمایت از کالای ایرانی و تشویق دیگر بانوان شهرستان برای خرید لوازم خانگی، پوشاک و دیگر محصولات ساخت ایران گامی موثر در راستای تحقق شعار سال بردارند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.