فرماندار شهرستان بهارستان:

نقش روابط عمومی‌ها در جامعه امروز غیر قابل انکار است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: نقش و تاثیر مثبت روابط عمومی‌های پویا و فعال در جامعه امروزی غیرقابل انکار می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با تبریک روز روابط عمومی، عنوان داشت: درحال حاضر روابط عمومی‌ها به عنوان قلب تپنده ادارت، دستگاه‌های دولتی و سازمان‌ها محسوب می شوند‌.

وی در ادامه باتاکید بر جایگاه و نقش ارتباطات در جامعه امروز، تصریح کرد: جایگاه ارتباطات و روابط انسانی به گونه‌ای می باشد که شاید در هیچ دوره تاریخی وابستگی جوامع و افراد به اطلاعات خود و دیگران تا به این اندازه نبوده است.

خانجانی با بیان ویژگی‌های مثبت روابط عمومی‌ها، اظهار داشت: مدیریت مناسب در بخش‌های مختلف جامعه، شبکه‌هاى ارتباطى و تعاملی گسترده با مدیریت نیروی انسانی توانمند و دسترسی سریع و درست مخاطبین سازمان و رسانه ها به اطلاعات و آمار از جمله تاثیرات مثبت روابط عمومی‌ها در دنیای امروز می باشد.

وی همچنین روز ارتباطات و روابط عمومی را فرصت مغتنمی برای تکریم از فعالان حوزه روابط عمومی برشمرد و گفت: این روز فرصت خوبی برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه در راه‌های طی شده، فراز و نشیب‌های فراوان پیش‌رو و نیز ترسیم چشم اندازی روشن از آینده که می تواند درخور شأن و منزلت جوامع امروز طراحی و تدبیر شود.

فر ماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به نقش غیرقابل انکار روابط عمومی‌ها در جامعه امروزی، خاطرنشان کرد: امیدوارم این روز نقطه عطفی در توسعه و همچنین تحول روابط عمومی باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.