شهردار شهرگلستان:

نقش اصحاب رسانه در انعکاس عملکرد مثبت شهرداری انکارناپذیر است

شهردار شهرگلستان گفت: اصحاب رسانه می بایست با انعکاس رویکرد مثبت شهرداری، شهروندان را از اقدامات انجام شده در سطح شهر آگاه کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان در رابطه با اقدامات مثبت شهرداری در سطح شهر، اظهار داشت: مشارکت اصحاب رسانه در انعکاس عملکرد مدیریت شهری تاثیر به سزایی در افزایش آگاهی مردم از پیشرفت شهر دارد و اصحاب رسانه می بایست نسبت به این موضوع توجه داشته باشند.
وی در ادامه باتاکید بر اهمیت نقش اصحاب رسانه در آگاهی شهروندان از عملکرد مسئولان، تصریح کرد: انعکاس هرچه بهتر عملکرد شهرداری‌های شهرستان بهارستان در جهت تنویر افکار عمومی مشارکت اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان را می طلبد که امید است، مطبوعات این مهم را با رویکرد مثبت انعکاس دهند.
علیرضا عرب برنامه‌ریزی و اولویت بندی را عامل تسریح امور و بالا بردن کیفیت برشمرد و عنوان داشت: تمامی پروژه‌های درحال اجرا برای ما از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و ضرورت دارد و هم اکنون کارهای بزرگی در سطح شهر دردست انجام است که شایسته انعکاس توسط اصحاب رسانه و آگاهی بخشی به مردم می باشد.
وی همچنین به اهداف اصلی مجموعه مدیریت شهری از اجرای پروژه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: هدف اصلی شهرداری شهرگلستان خدمت به شهروندان و توسعه شهر می باشد که با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و همکاری نهادهای خدمات‌رسان می توان به این اهداف دست یافت.
شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به نقش اساسی همراهی مردم در افزایش درآمدهای قانونی و مستمر برای شهرداری، آبادانی و عمران شهر، خاطرنشان کرد: بدون تردید رفع کاستی‌های مبلمان و بهبود منظر شهری به صورت زیربنایی و با حرکت در چارچوب قانون و انضباط مالی و کاری را به جهت جلب رضایت و تحقق خواسته‌های شهروندان عملیاتی می کنیم.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.