فرماندار شهرستان بهارستان:

نقاهتگاه بیماران کرونایی در سبزدشت درحال راه اندازی است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: نقاهتگاه افراد مشکوک به کرونا و مبتلایان ترخیص شده در سبزدشت درحال راه اندازی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به لزوم ایجاد شرایط مناسب برای بیماران کرونایی، اذعان داشت: اولین نقاهتگاه شهرگلستان برای پذیرش بیماران مشکوک به ویروس کرونا و بیماران مبتلا به ویروس کرونا ترخیص‌شده از بیمارستان، در شهرک سبزدشت تجهیز شده‌است.

وی در ادامه با بیان اینکه نقاهتگاه مذکور با سرعت درحال آماده سازی است، تصریح کرد: این نقاهتگاه هم اکنون مراحل پایانی تجهیز خود را طی می کند و به احتمال زیاد تا ۲ روز دیگر آماده بهره‌برداری و استفاده می شود.

خانجانی در رابطه با جزئیات نقاهتگاه بیماران کرونایی شهرستان بهارستان، اظهار داشت: نقاهتگاه شهرگلستان در ساختمان میدان و میوه و تره بار شهرک سبزدشت با ۷۰ تخت درمانی در دو بخش زنان و مردان دایر شده است.

وی همچنین به اهمیت رعایت نکات بهداشتی توسط مردم اشاره کرد و گفت: شهروندان از دوستان، همسایگان و بستگان خود بخواهند که مسئولانه تر نکات بهداشتی و دستورالعمل های اعلامی مسئولان را رعایت کنند.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه شهروندان می بایست ترددهای غیرضروری خودداری نمایند، خاطرنشان کرد: مردم با ماندن در خانه و خودداری از ترددهای غیرضروری می توانند کرونا را شکست دهند و زنجیره انتقال این ویروس را قطع نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.