نظر وزیر ارشاد درباره «خنکای ختم خاطره»

سید عباس صالحی ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته به تماشای نمایش «خنکای ختم خاطره» به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ نشست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، مدتی است که اجرای نمایش «خنکای ختم خاطره» به کارگردانی و نویسندگی حمیدرضا آذرنگ در تماشاخانه ایرانشهر آغاز شده و استقبال خوبی نیز از این نمایش به عمل آمده است.

سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته به تماشای این نمایش نشست و از پشت صحنه نمایش و عوامل کار دیدن و با آنها گفت‌وگو کرد.

حمیدرضا آذرنگ نویسنده و کارگردان نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر خبرگزاری فارس عنوان کرد که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی این نمایش را خیلی دوست داشتند و در پشت صحنه و گفت‌وگو با عوامل عنوان کردند که ای کاش می‌شد این نمایش ادامه پیدا کند و به این زودی تمام نشود.

وی در ادامه افزود: نکاتی را نیز ما با آقای وزیر درباره روند تولید و تهیه و در نهایت اجرای کار در میان گذاشتیم.

آذرنگ با اشاره به اینکه این روزها حال مردمی که به تماشای کار ما می‌نشینند خیلی خوب است، افزود: خلاصه اینکه هر کس که کار را می‌بیند به اندازه خودش حال خوب می‌برد، ما هم از این فیض بی بهره نیستیم و حالمان خوب می‌شود. حال این افراد از وزیر فرهنگ و ارشاد تا عموم مردم را شامل می‌شوند.

این بازدید در حالی شب گذشته در تماشاخانه ایرانشهر صورت گرفت که سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز همان زمان به تماشای تئاتر «باغ خونی» در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد نشسته بودند.

او نیز پس از تماشای این نمایش گفت: مایه خوشحالی است که تئاتر در شهرهای مختلف بالنده و پویاست و فعالیت گروه‌ها ضرورت تامین امکانات و زمینه‌های تولید و اجرا را بیشتر یادآوری می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.