نظر مدیران بهارستانی درباره یوم الله 9 دی + نظر کاندیداهای احتمالی مجلس

9 دی روزی است که مردم پس از ماهها صبر و تحمل دربرابر فتنه گران ، بی احترامی به ساحت مقدس امام حسین (ع) را برنتافتند و خودشان مستقیما وارد میدان دند و بساط فتنه گران را جمع کردند . به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ، بی شک 9 دی سال 88 یکی […]

9 دی روزی است که مردم پس از ماهها صبر و تحمل دربرابر فتنه گران ، بی احترامی به ساحت مقدس امام حسین (ع) را برنتافتند و خودشان مستقیما وارد میدان دند و بساط فتنه گران را جمع کردند .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ، بی شک 9 دی سال 88 یکی از خاطره انگیزترین روزهای تاریخ معاصر ما خواهد بود . روزی که مردم پس از ماهها صبر و تحمل دربرابر فتنه گران ، بی احترامی به ساحت مقدس امام حسین (ع) را برنتافتند و خودشان مستقیما وارد میدان دند و بساط فتنه گران را جمع کردند .

با توجه به فرارسیدن 9 دی نظر تعدادی از مسئولین استان تهران و شهرستان بهارستان را در رابطه با این روزعظیم جویا که در زیر آمده است:

DSC_0132

آیت الله سید رضا تقوی ، رئیس ورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور :

9دی در تاریخ انقلاب ماندگار خواهد بود چون یکی از گردان های تاریخ انقلاب ما را 9 دی پیموده است . 9دی یک نه بزرگ بود به آمریکا و عوامل داخلی آنها بود .در حقیقت 9دی یک حرکت انقلابی در مسیر همان حرکت های است که این ملت در مقاطع مختلف داشته اند . 9دی ولایت مداری ملت ایران را به دنیا اعلام کرد و در 9 دی بود که که مردم با حضورشان در صحنه، تمام توطئه دشمنان را خنثی کردند و ما موظف هستیم این گونه وقایع را در تاریخ حفظ و برای نسل جوان خود یاد آوری کنیم.

9 دی امسال با توجه به موضع گیری های آمریکا و مسائلی که در منطقه وجود دارد ، از اهمیت خاصی برخوردار است . 9 دی است که ما را در برابر توریسم و توطئه گران بیکه می کند . روز دی تجلی حضور مردم است .

81897472-70407240

 

سید حسین هاشمی ، استاندار تهران :

آنچه که مسلم است ، هرکسی که نظام را به چالش بکشد مورد تایید هیچ کسی در نظام نیست ، البته ممکن است کسانی که با این نظام سر سازش ندارند در این رابطه نگاه دیگری داشته باشند ولی مسلم است که هر حرکتی که تضعیف رهبری و نظام را در پی داشته باشد مورد تایید ما نیست و هرکس که رهبری و نظام را تایید کند مورد تایید ماست .

1801281

شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی استاندار تهران :

9 دی هویت نظام جمهوری اسلامی است و حمایت از ولایت فقیه در هر رده و هر زمانی مورد اعتقاد و حمایت ماست .

DSC_0123

حجت الاسلام و المسلمین احمد محسن زاده ، امام جمعه نسیم شهر :

٩دی مانند روز عاشورا ،١٣آبان،١۵خرداد ،١٧شهریور و… ماندگار است.دی روز بصیرت است و مردم ما در آن روز ولایتمداری خویش را به دشمنان نشان دادند و دشمن فهمید که این مردم همان مردم ٢٢بهمن سال۵٧ هستند و هر زمان که فتنه ای پیش آید مانند سالهای ابتدای انقلاب در صحنه هستند. از نظر ملت ایران رد شده هستند ،بیان داشت:مردم ما بیدار هستند و حال افراد و امروز افراد را ملاک قرار می دهند ،چه کار داریم که طرف در گذشته که بوده و چه کاری کرده این مهم است که امروز چه می کند.وظیفه همه ما این است که هر سال این اتفاق را یادآوری کنیم.مگر جنایات شاه ظالم و منافقین و مستکبرین علیه مردم ما فراموش شدنی است که ما جنایات فتنه گران را فراموش کنیم؟

DSC_0046

حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی صفایی امام جمعه شهر گلستان :

9دی روز بصیرت است و در روز 9دی سال 88 مردم با حضورشان در صحنه چشم فتنه را کور کردند و فتنه گران ناامید نمودند و نقشه های دشمنان نظام را نقشه بر آب ساختند .9 دی در تاریخ ایران همواره ماندگار خواهد ماند .

DSC_0004

سرگرد مهدی علمدار ،فرمانده سپاه شهرستان بهارستان :

9دی در تاریخ ما روز بسیار مهمی است . در سال88 فتنه ای در کشور ما صورت گرفت که مردم ما با رهبری مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مد ظله العالی ) این فتنه را خاموش کردند. شناخت این فتنه بسیار مهم است. فتنه گران شیرینی حضور 85درصدی مردم را که در تمام دنیا بی نظیر بود را به کام ملت تلخ کردند . یک عده از جاهلان ، مغرضان و دنیا پرستان که با اساس نظام مشکل داشتند آلت دست بیگانگان قرار گرفتند .

بهارستانه-نشست-خبری-فرمانده-انتظامی-بهارستان-5

سرهنگ داود عبدالمالکی ، فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان :

9 دی نماد مردم سالاری دینی بود. کسانی قصد داشتند در آرمان ها انقلاب خلل ایجاد کنند ولی خوشبختانه مردم ما بیدار هستند و در 9 دی دیدیم که مردم اقتدار و بزرگی خود را به به استکبار جهانی و همه دشمنان نشان دادند .

36

حجت الاسلام والمسلمین پیران ، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهارستان :

9دی برای نظام جمهوری اسلامی ایران روز بسیار مبارکی است از این جهت که روز بصیرت است . در روز 9 دی به بصیرت کسانی که علاقه مند به نظام هستند افزوده شد و کسانی هم که به انحراف می رفتند ،برگشتند و به نظام علاقه مند دند . 9 دی تجلی میثاق بیعت مردم با ولی امر خویش امام خامنه ای (مد ظله العالی) است .

110

دکتر جواد گلشنی ، رئیس اداره بهداشت و درمان بهارستان :

9 دی به بحث داشتن یا نداشتن بصیرت بین مسلمین بر می گردد. همانطور که در صدر اسلام نداتن بصیرت ایجاد خلل می کرد و کسانی که بصیرت داشتن عاقبت به خیر می شدند ،بحث 9 دی نیز به همان صورت است .

محمد محمدی ، رئیس بنیاد شهید شهرستان بهارستان:

در 9 دی مردم نان دادند که راه حق و روشنی را میدانند و با روشنگری ها و بصیرتی که رهبر انقلاب در جامعه تزریق کردند مردم توانستند سره را از ناسره تشخیص بدهند و مردم نشان دادند که پای انقلاب همیشه بوده اند و از این به بعد نیز خواهند بود .

DSC_0807

ابراهیم رفیعی ، رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان :

9 دی یکی از مهمترین روز های انقلاب است و قطعا در تاریخ معاصر سیاسی ما ماندگار خواهد ماند به این خاطر که 9 دی نماد تجدید میثاق با امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) است .

18431326961276152272

علی بنار، رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو بهارستان :

9 دی یکی از روز های تاریخی در تقویم تاریخی کشورمان است . روزی است که تجلی حضور مردم جهت دفاع از نظام و آرمان های ولایت فقیه در آن نمایان و آشکار است .

5ceeac35-0350-47a7-a67f-6a706bb7b763_20150325_135509

محمد اسماعیل جانعلی زاده، شهردار نسیم شهر :

در حقیقت نهم دی ماه یاد آور غرور و افتخار و سربلندی مردم ولایتمدار و بسیجی ایران می باشد.همانطور که می دانید مقام معظم رهبری ٧٣ بار کلمه فتنه را در ٢٣سخنرانی از تیرماه سال ٨٨تا آذر ماه ٨٩،در جمع اقشار و گروههای مختلف کشور در تحلیل حوادث بعد از انتخابات به کار بردند.بر کسی پوشیده نیست که ولایت فقیه یکی از مهمترین دلایل ثبات و امنیت مثال زدنی نظام جمهوری اسلامی ایران است و امنیت در کشور در شرایطی به وجود آمده که ایران در یکی از بی ثبات ترین مناطق جهان قرار گرفته است.حراست از این رکن رکین نظام ،همان گونه که آن یار سفر کرده یعنی امام خمینی (ره ) فرمود که(پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد )،ضامن تداوم ،ثبات و امنیت کشور در دهه چهارم و دهه های آینده خواهد بود.

 

حجت الاسلام و المسلمین شاهی عربلو ، نامزد احتمالی مجلس دهم :

9 دی جوش است که امام حسین (ع) در دلها ایجاد کرد و مردم را به سوی حقیقت کشاند و در 9 دی بود که نقشه های دشمنان اسلام نقشه برآب شد . هر کجا که دشمن انقلاب بخواهد به این نظام که در راس آن فرزند امام حسین (ع) یعنی آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) قرار دارد حمله کند با اسلام و قرآن طرف است و پاسخ آنها را مردم حسینی ما خواهند داد و همه مردم ما بسیج امام حسین (ع) و فرزند امام حسین (ع) هستند و هر کجا که نیاز باشد با مشت محکم جواب دشمنان این نظام را خواهند داد .

 

محسن فیض اللهی ، نامزد احتمالی مجلس دهم :

یوم الله 9 دی به مانند 22 بهمن است و نقطه پایانی است بر فتنه گری ها بود و با بصیرتی که رهبر انقلاب ایجاد کردند تمام نقشه های دشمنان بر ملا شد .

 

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم سلطانی ، نامزد احتمالی مجلس دهم :

9 دی طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )یکی از انقلاب های است که درون انقلاب ما رخ داد و ریشه فتنه گران را از جا کند و اوهام و افسانه های که در ذهن بعضی شکل گرفته بود 9 دی از بین برد .9 دی نماد این است که انقلاب ما همیشه ماندگار خواهند ماند .

محمد مهدی سلیمی ، نامزد احتمالی مجلس دهم :

۹ ﺩﯼ ﺑﯿﺎﻧﮕﺮ ﭘﺎﯾﺒﻨﺪﯼ ﻫﻤﯿﺸﮕﯽ ﺑﻪ ﺍﺭﺯﺵﻫﺎﯼ ﺩﯾﻨﯽ ﺑﻮﯾﮋﻩ ﻋﺎﺷﻮﺭﺍﯼ ﺣﺴﯿﻨﯽ، ﻧﻔﯽ ﺳﻠﻄﻪ، ﺯﻭﺭﮔﻮﯾﺎﻥ ﻭ ﺯﯾﺎﺩﻩﺧﻮﺍﻫﺎﻥ، ﭘﯿﺮﻭﯼ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﺍﻣﺎﻡ ﻭ ﺷﻬﯿﺪﺍﻥ، ﺍﻋﺘﻘﺎﺩ ﺭﺍﺳﺦ ﺑﻪ ﺍﺻﻞ ﻣﺘﺮﻗﯽ ﻭﻻﯾﺖ ﻓﻘﯿﻪ ﻭ ﺭﻫﺒﺮﯼ ﺣﮑﯿﻤﺎﻧﻪ ﻣﻘﺎﻡ ﻣﻌﻈﻢ ﺭﻫﺒﺮﯼ ﺣﻀﺮﺕ ﺁﯾﺖﺍﻟﻠﻪ ﺍﻟﻌﻈﻤﯽ ﺍﻣﺎﻡ ﺧﺎﻣﻨﻪﺍﯼ ‏(ﻣﺪﻇﻠﻪﺍﻟﻌﺎﻟﯽ) ﻭ ﻭﻓﺎﺩﺍﺭﯼ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻧﻈﺎﻡ ﻣﻘﺪﺱ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺑﻮﺩ.

انتهای پیام

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.