نظرات شورای اسلامی شهر نسبت به شهردار گلستان تغییرات زیادی پیدا کرده است/ شهردار شهرگلستان در آستانه استیضاح قرار گرفت

چند عضو شورای اسلامی شهرگلستان طی روزهای گذشته نامه‌ای را روانه دفتر شهردار این شهر کردند که سئوالاتی در آن مطرح بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چند عضو شورای اسلامی شهرگلستان طی روزهای گذشته نامه‌ای را روانه دفتر شهردار این شهر کردند که سئوالاتی در آن مطرح بود و طبق قانون وقتی سئوالات به این شکل رسمی ابلاغ می شود، شهردار نیز مدت زمان مشخصی فرصت دارد تا به سئوالات پاسخ بگوید.

تجربه نشان داده که این حرکت، آغاز فرآیند استیضاح شهردار می باشد، حالا این که به چه علت دقیقاً بعد از اوج گرفتن جریان عمرانی و توسعه‌ای شهرگلستان چنین اتفاقی رخ داده و فیل شوراییان یاد هندوستان کرده جای سئوال دارد.

اگر آرشیو چند ماه گذشته اخبار این منطقه را بررسی کنید، اظهارنظر از مخالفان امروز شهردار را می بینید که همگی حکایت از عملکرد مطلوب شهردار گلستان دارد.

بعضی از آن‌ها به صورت مصداقی برخی پروژه‌ها و اقدامات را بی‌نظیر و بزرگ توصیف کرده‌اند و برخی دیگر نیز کل مجموعه مدیریت شهری را در حال پوست اندازی و تحولی ماندگار معرفی کرده‌اند.

همه ای‌نها یک خروجی دارد و آن هم رضایت تام و تمام از عملکرد شهردار گلستان می باشد، حالا که زمان زیادی از آن اظهار نظرها نگذشته معلوم نمی باشد چرا برخی افراد اینگونه گردش کرده‌اند و حالا تبدیل به مخالف شده‌اند، گره‌ای که در این میان وجود دارد دقیقا چیست؟ عامل تاثیرگذار در این سیاست یک بام و دوهوا چه می تواند باشد؟

مردم شهرگلستان چه آن‌هایی که در محله گلستان زندگی می کنند و چه آن‌هایی که در نقاط مختلف شهر همچون سلطان آباد و قلعه‌میر و نقطه نقطه شهر سکونت دارند، همگی از قشر آسیب پذیر جامعه بوده و به اندازه کافی زیر فشار اقتصادی و مشکلات در هم تنیده رنج می برند.

درپایان لازم به ذکر است که در شرایطی که مردم گرفتار مسائل شخصی خود می باشند، این طرف  وجود برخی مشکلات و اختلاف نظرها درحال متزلزل کردن مدیریت شهری است، درحالی که اگر شهردار صندلی محکمی داشته باشد می تواند برنامه‌ریزی کند و شهر را به سمت توسعه هدایت نماید. تجربه‌صای که یکی دو بار طعم آن زیر زبان مردم هم آمده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.