فرماندار شهرستان بهارستان:

نظارت مستمر از مدارس بهارستان صورت خواهد گرفت/ سال آینده ۵۰ دانش‌آموز با رتبه خوب در بهارستان خواهیم داشت

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: برنامه‌ریزی‌های مناسب برای افزایش کیفیت آموزش و پرورش صورت گرفته و به شگل مستمر از مدارس سطح شهرستان بهارستان بازدید خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نشست مشترک شورای آموزش و پرورش نواحی یک و دو بهارستان، اذعان داشت: تا زمانی که در این شهرستان می باشم، توسعه آموزش و پرورش را در دستور کار خود قرار می دهیم.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم رسیدگی و نظارت مستمر بر مدارس سطح شهرستان بهارستان، تصریح کرد: به صورت مستمر از مدارس شهرها و روستاهای سطح شهرستان بازدید خواهد شد تا از هرگونه کم کاری یا تخلف جلوگیری به عمل آید.

خانجانی در رابطه با جزئیات بازدیدهای مذکور از مدارس بهارستان، بیان داشت: در طول این بازدیدها که با حضور شهرداران، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها انجام خواهد شد، به دنبال رفع مشکلات مدارس می باشیم.

وی همچنین به پیگیری مستمر مسکلات مدارس سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: جلساتی به صورت مشترک با رؤسای دستگاه‌های خدماتی و مدیران آموزش و پروش برگزار شده و مشکلات در رابطه با انشعابات مدارس بر طرف شده است.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت برنامه‌ریزی در راستای موفقیت هرچه بیشتر و بهتر دانش‌آموزان بهارستانی، خاطرنشان کرد: می بایست به گونه‌ای برنامه ریزی کنیم که در کنکور سال آینده بالغ بر ۵۰ دانش آموز با رتبه زیر هزار از شهرستان بهارستان داشته باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.