رئیس اداره حفاظت محیط زیست بهارستان:

نظارت بر عملکرد مراکز معاینه فنی خودرو در بهارستان تشدید شده است

رئیس اداره حفاظت محیط زیست بهارستان گفت: نظارت بر عملکرد مراکز معاینه فنی خودرو در شهرستان بهارستان به جهت اجرای طرح پایش مراکز معاینه فنی خودرو تشدید شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شیدا اکار رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان با اشاره به اجرای طرح پایش مراکز معاینه فنی خودرو در شهرستان بهارستان، عنوان داشت: طرح مذکور با هدف نظارت دقیق بر عملکرد این واحدها در سطح شهرستان اجرایی شده است.
وی در ادامه باتاکید بر اهمیت داشتن معاینه فنی خودروها باتوجه به احتمال آلودگی هوا در ماه‌های آینده، تصریح کرد: معاینه فنی خودروها یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که می بایست به درستی و در زمان تعیین شده از سوی صاحبان خودروها انجام شود.
اکار خودروها را از جمله عوامل اصلی آلایندگی‌های هوا برشمرد و بیان داشت: خودروهایی که در سطح شهر تردد می کنند می بایست معاینه فنی خودرو را داشته باشند چراکه در غیراینصورت از تردد آن‌ها جلوگیری به عمل خواهد آمد.
وی همچنین به تشدید تشکیل تیم‌های پایش از مراکز معاینه فنی خودروها اشاره کرد و اذعان داشت: در این راستا نظارت و کنترل بیشتری از سوی این تیم‌ها بر روی مراکز معاینه فنی خودروهای سبک و سنگین خواهد شد.
رئیس اداره محیط زیست شهرستان بهارستان در رابطه با دیگر اهداف طرح مذکور، تشریح کرد: از دیگر اهداف اجرای این طرح می توان به نظارت بر عملکرد مراکز معاینه فنی خودرو اشاره کرد که با توجه به اعطای مهلت دو هفته‌ای برای اخذ برگه معاینه فنی، متقاضیان بسیاری به این مراکز مراجعه می کنند.
وی درپایان باتوجه به تشدید نظارت بر عملکرد مراکز معاینه فنی خودرو به منظور جلوگیری از هرگونه تخلف، افزود: در این راستا همچنین تست تعدادی از خودروها با حضور کارشناسان این اداره نیز در این مراکز صورت گرفته است.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.