رئیس اداره بازرسی شهرداری شهرگلستان:

نظارت بر ساخت و سازهای سطح شهر تشدید می شود/ تکریم ارباب رجوع در موفقیت شهرداری‌ها موثر است

رئیس اداره بازرسی شهرداری شهرگلستان گفت: در راستای رسیدگی به شکایت‌های مردمی، نظارت بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز افزایش پیدا می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مسلم رستمی رئیس اداره بازرسی شهرداری شهرگلستان با اشاره به ساخت و ساز غیرمجاز و عدم رعایت نکات ایمنی در سطح شهرستان بهارستان، اظهار داشت: نظارت‌ها بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهرگلستان افزایش خواهد یافت.

وی در ادامه باتاکید بر پاسخگویی به شکایات شهرداری شهرگلستان در بازدید از سطح شهر، تصریح کرد: رسیدگی به شکایت‌های شهروندان درباره مسائل شهری و خدمات شهرداری در اولویت برنامه‌ها و اقدامات مجموعه مدیریت شهری قرار دارد، چرا که هدف اصلی شهرداری خدمت به مردم می باشد.

رستمی همچنین با بیان اینکه می بایست هدف تمامی ادارات خدمت خالصانه و صادقانه باشد، بیان داشت: تکریم ارباب رجوع بر مبنای چارچوب‌های قانونی، نظارت و پیگیری و مراقبت در اجرای صحیح قوانین و مقررات می تواند در موفقیت مدیریت شهری و در نتیجه پیشرفت شهر و پیشبرد اهداف موثر باشد.

وی جلوگیری از ساخت سازهای غیرمجاز در سطح شهر را از مهم‌ترین خدمات شهرداری و وظایف اصلی اداراه بازرسی دانست و گفت: ممانعت از ساخت و سازهای غیرقانونی خود به نوعی تکریم ارباب رجوع و شهروندان می باشد چرا که همین افراد قرار است در خانه‌های ساخته شد ساکن شوند و عدم رعایت نکات ایمنی، استاندارد و قانون سبب ایجاد مشکل برای شهروندان می گردد.

رئیس اداره بازرسی شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به برنامه‌های قرار گرفته در دستور کار اداره بازرسی، خاطرنشان کرد: رسیدگی به تخلفات ساختمانی و بازدید مستمر از سطح شهر و گزارش ترافیکی و وضعیت حمل و نقل ایستگاه‌های تاکسیرانی و اتوبوسرانی به صورت مستمر توسط این اداره انجام می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.