معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان:

نظارت بر تهیه و عرضه لوازم التحریر تشدید می شود/ رسیدگی به موضوع تهیه کالاهای سلامت محور در دستور کار قرار دارد

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان گفت: رسیدگی به موضوع تهیه کالاهای سلامت محور در سطح شهرستان بهارستان دستور کار کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان، عنوان داشت:  فرهنگ‌سازی و تشدید نظارت بر تهیه و عرضه لوازم التحریر در واحدهای صنفی بهارستان باید به صورت ویژه در دستور کار قرار بگیرد.
وی در ادامه باتاکید بر برنامه‌های فرمانداری شهرستان بهارستان در خصوص لوازم التحریر قاچاق، تصریح کرد: مبارزه با قاچاق لوازم التحریر و استفاده از کالاهای ایرانی از برنامه‌های جدی فرمانداری بهارستان می باشد که در دستور کار قرار دارد.
موسوی در رابطه با لزوم انجام برنامه‌ریزی‌های لازم‌ در راستای تامین لوازم التحریر کافی و ایرانی در واحدهای صنفی شهرستان بهارستان، اظهار داشت: بدون تردید توجه به این موضوع و انجام اقدامات لازم می تواند تاثیر به سزایی در حمایت از کالای داخلی و جلوگیری از قاچاق کالا داشته باشد.

وی همچنین به رویکردهای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: توجه ویژه به موضوع تهیه کالاهای سلامت محور از جمله رویکردهای مهم این کمیسیون به شمار می رود که تصمیمات لازم در این خصوص اخذ شده است.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به مشکل تامین دارو و قاچاق این کالای پر اهمیت، خاطرنشان کرد: با وجود این هجمه از تحریم‌های ظالمانه در کشور، تامین دارو به هیچ وجه نباید با چالش مواجه شود و در این رابطه بسیار ضروری می باشد که شبکه بهداشت و درمان به صورت جدی وارد و گزارش‌های لازم را ارائه نماید.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.