رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان:

نظارت بر بازار نوشت افزارها در بهارستان تشدید خواهد شد/ با هرگونه احتکار و گران‌فروشی برخورد می شود

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان گفت: باتوجه به نزدیکی سال تحصیلی جدید نظارت‌ها بر بازار نوشت افزارها در سطح شهرستان بهارستان تشدید خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان با اشاره به نزدیکی سال تحصیلی جدید، اذعان داشت: در همین راستا نظارت‌ها بر بازار نوشت افزارها و واحدهای صنفی فعال در این حوزه در شهرستان بهارستان افزایش پیدا می کند.
وی در ادامه باتاکید بر اهمیت نظارت مناسب و دقیق بر بازار نوشت افزارها به ویژه در آستانه شروع سال تحصیلی، تصریح کرد: طرح نظارت بر بازار نوشت افزارها از نیمه دوم شهریور ماه در سطح شهرستان بهارستان آغاز خواهد شد.

دروشی در رابطه با جزئیات اجرای طرح مذکور در شهرستان بهارستان، عنوان داشت: در این طرح بازرسی از همه اصناف فعال در این حوزه در سطح شهرستان بهارستان توسط بازرسان اتاق اصناف انجام می شود تا از هرگونه تخلف در این منطقه جلوگیری به عمل آید.

وی همچنین به برخورد مطابق قانون و با جدیت با متخلفان در بازار نوشت افزار شهرستان اشاره کرد و گفت: اگر در این راستا با احتکار یا گران‌فروشی توسط واحدهای صنفی فروش نوشت افزارها در بهارستان مواجه شویم، با متخلفان با جدیت کامل برخورد خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به نقش شهروندان بهارستانی در شناسایی و برخورد با واحدهای صنفی متخلف در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: بدون تردید گزارشات مردمی یکی از راه‌‌های خوبی است که می تواند در کاهش تخلفات در این حوزه کمک نماید و مردم بهارستان می توانند گزارشات گران‌فروشی و احتکار توسط واحدهای صنفی فروش نوشت افزارها را به شماره ۵۶۳۸۲۶۵۴ اعلام نمایند تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.