معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار بهارستان:

نظارت، بازرسی‌ها و کنترل قیمت‌ها در ایام نوروز تشدید خواهد شد

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار بهارستان گفت: در راستای مصوبات نشست کمیته تنظیم بازار بهارستان، نظارت‌ها و بازرسی‌ها در ایام نوروز تشدید می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیف‌الله علامی معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری نشست کمیته تنظیم بازار بهارستان، عنوان داشت: تشدید بر نظارت، بازرسی‌ها و کنترل قیمت‌ها از جمله موضوعاتی بود که در طول نشست مذکور مورد تاکید قرار گرفت.

وی در ادامه با تشریح جزئیات نشست برگزار شده، تبیین کرد: تهیه لیست کشیک اصناف در ایام نوروز، نظارت بر توزیع شکر، برنج و میوه شب عید جزو دیگر مصوبات مهم جلسه مذکور بود که می بایست به دقت در سطح شهرستان انجام شود.

علامی در رابطه با شرایط بازرسی و گشت‌های صورت گرفته در طول سال جاری، اظهار داشت: بالغ بر ۱۳۹۸۴ بازرسی توسط دستگاه‌های نطارتی از اصناف سطح شهرستان بهارستان انجام شده است که در این بین با ۴۰۹ واحد متخلف برخورد جدی شده است و همچنین تعداد ۳۹۵ بازرسی توسط اداره دامپزشکی صورت گرفته است که ۱۰ واحد متخلف پلمپ و پرونده ۱۷ واحد نیز جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شده است.

وی همچنین به بازرسی‌های انجام شده توسط شبکه بهداشت، درمان و سلامت شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: در حدود  ۲۲۴۷۹ بازرسی توسط این شبکه در بهارستان انجام شده است که از این تعداد ۱۲۶ واحد پلمپ و پرونده ۸۳۰ واحد متخلف بهع مراجع قضایی ارسال شده است.

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت رعایت حقوق شهروندان، افزود: سخت‌ترین لحظه برای ما این است که یک واحد صنفی پلمب شود اما زمانی که پای حقوق مردم در میان باشد نمی توان به هیچ وجه کوتاهی کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.