نصف شدن آمار فوتی های ناشی از کرونا در بهارستان

سرپرست فرمانداری بهارستان گفت: با آغاز طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی آمار فوتی های ناشی از کرونا در شهرستان بهارستان کاهش ۴۷ درصدی داشته است.

به گزارش بهارستانه، جلسه قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا با حضور سرپرست فرمانداری بهارستان، فرمانده سپاه بهارستان ، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستانی برگزار گردید.

هادی تمهیدی سرپرست فرمانداری بهارستان در این جلسه اظهار داشت: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان با جدیت در حال اجرا است.

وی ضمن قدردانی از کادر سلامت شبکه بهداشت و درمان، بسیجیان و شهرداران و دهیاران شهرستان بهارستان افزود: در قالب این طرح  ۶۲ نفر از بسیجیان شهرستان به همراه ۱۰ نفر از نیروهای شبکه بهداشت و درمان در ۵ پایگاه و مسجد در حال خدمات دهی به شهروندان هستند

سرپرست فرمانداری افزود: در این طرح خدماتی از قبیل نمونه گیری تست کرونا، غربالگری، قرنطینه خانگی، حمایت های معیشتی از خانواده های هدف و آموزش چگونگی انجام  قرنطینه خانگی ارائه می شود.

تمهیدی گفت: از زمان آغاز طرح شهید سلیمانی تا کنون در مراکز ۱۶ ساعته و مساجد تعداد ۱۹۹۴ تست pcr و تشخیص سریع از شهروندان انجام شده است که از این تعداد ۳۰۷ تست مثبت شناسایی شده است.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.