نشست کمیسیون کارگری در بهارستان برگزار گردید

نشست کمیسیون کارگری با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کمیسیون کارگری شهرستان بهارستان با حضور تقی سالک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان، کیانی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان، بخشداران بخش‌های بوستان و گلستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری بهارستان برگزار گردید.

گفتنی است که بررسی مشکلات ناشی از ویروس کرونا از جمله اهداف اصلی برگزاری نشست مذکور با حضور مسئولین ادارات شهرستان بهارستان بود.

سالک در این نشست باتاکید بر جایگاه قشر کارگر در جامعه امروز، اذعان داشت: بدون تردید کارگران نقش کلیدی و اصلی در توسعه کشور ایفا می کنند و چرخ‌های اقتصاد و تولید با تلاش این قشر به گردش درمی آید.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت شعار سال ۹۹ و لزوم عمل به آن، تصریح کرد: در سالجاری که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید نامگذاری شده است، می بایست توجه ویژه‌ای به کارگران و همچنین رفع مسائل و مشکلات آنان صورت بگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت پیگیری مطالبات و رفع دغدغه‌های کارگران، خاطرنشان کرد: این موضوع در شرایطی که مشکلاتی در عرصه اقتصاد به واسطه شیوع ویروس کرونا پیش آمده است، از اولویت‌های اساسی کمیسیون کارگری شهرستان بهارستان به شمار می رود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.