نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بهارستان برگزار گردید

نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست پنجم کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان، اعضای شوراهای اسلامی شهرها و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی صبح امروز در سالن کنفرانس شهید رجائی فرمانداری بهارستان برگزار گردید.
بنابر این گزارش، نشست مذکور که با حضور عموم اعضاء برگزار گردید بررسی و نظارت بر جلوگیری از توزیع لوازم التحریر قاچاق در سطح شهرستان بهارستان در طول ایام بازگشایی مدارس را در دستور کار خود قرار داد.

دریافت گزارش از آمار کشف قاچاق کالا در طول یک ماه اخیر و همچنین هماهنگی بین‌ سازمانی با هدف جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق از مبادی شهرستان بهارستان، بخش دیگری از اهداف برگزاری پنجمین نشست از کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان به حساب می آید.

گفتنی است که در طول نشست برگزار شده، وظایف هریک از اعضاء و دستگاه‌ها و ادارات شهرستانی در خصوص جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق از مبادی بهارستان مشخص و تشریح گردید.
در ادامه هریک از اعضاء حاضر در نشست، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون نحوه عملکرد به جهت مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح شهرستان بهارستان مطرح کردند و به بحث و گفت‌وگو پیرامون موضوعات جلسه پرداختند.
لازم به ذکر است که درپایان نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده، در راستای رفع ابهامات احتمالی در خصوص وظایف پاسخ داده شد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.