نشست کمیسیون توسعه منابع و امور زیربنایی شورای جوانان در بهارستان برگزار شد

نشست کمیسیون توسعه منابع و امور زیربنایی شورای جوانان با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کمیسیون توسعه منابع و امور زیربنایی شورای جوانان شهرستان بهارستان با حضور عباس شوندی شهردار نسیم شهر و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار گردید.
شوندی در این نشست با اشاره به اهمیت اعتماد به قشر جوان، اظهار داشت: از دغدغه شما جوانان که همانا دغدغه کل جوانان شهرستان می باشد و در حقیقت راه گشای امور جوانان نیز می باشد تشکر دارم.
وی در ادامه باتاکید بر استقبال از طرح‌های جامع و مدون در مجموعه مدیریت شهری، تصریح کرد: در راستای اجرای هرچه بهتر این طرح‌ها نیازمند زمان می باشیم تا بتوانیم تمام دغدغه‌های جوانان را بر اساس اولویت انجام دهیم، البته می بایست براساس اولویت و نسبت به بودجه موجود قدم برداریم.
شهردار نسیم شهر در رابطه با اولویت‌های مجموعه مدیریت شهری، گفت: المان شهری در اولویت نخست ما می باشد و قدم به قدم طرح‌های پیشنهادی را انجام خواهیم داد، که در همین جهت ۲۴ هزار متر زمین برای فضای آموزشی اختصاص داده شده که در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن نیز شروع می شود و در اختیار فضای آموزشی و جوانان شهرستان بهارستان قرار خواهد گرفت.
وی همچنین با بیان اینکه جوانان سرمایه‌های اصلی و فرصت‌های اصلی جامعه می باشند، تبیین کرد: جوانان می بایست روحیه مطالبه‌گری خود را تقویت نمایند و مدیریت شهری نسیم شهر نیز از هرگونه سرمایه‌گذاری برای توسعه شهر استقبال و حمایت می کند.
لازم به ذکر است که درپایان نشست مذکور اعضای کمیسیون جوانان پیشنهاداتی ارائه کردند و همچنین خواستار برگزاری همایش مشارکت‌های سرمایه‌گذاری در سطح شهر یا شهرستان، برگزاری کلاس‌های مختلف برای آموزش عموم مردم، استفاده از کارشناسان و مهندسان کمیسیون در پیشبرد اهداف شهرداری در موضوعاتی نظیر المان شهری، نورپردازی، فضای سبز ،معابر و… شدند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.