نشست کمیته فرهنگی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بهارستان برگزار شد

نشست کمیته فرهنگی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نخستین نشست کمیته فرهنگی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، تقی سالک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان، اعضای شوراهای اسلامی و جمع دیگری از مسئولین شهرستانی در بهارستان برگزار گردید.

سالک در این نشست با اشاره به به شعار سال و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از حاضرین خواست در حد توان و امکانات موجود سازمانی، تمامی دستگاه‌های اجرائی که عضو این کمیته می باشند باید در راستای حمایت از تولید و بهره‌مندی از کالای ساخت داخل تلاش مضاعفی داشته باشند و خواستار ارائه برنامه‌های کاربردی در حوزه‌های مختلف از سوی اعضاء شد.

در ادامه این نشست، آبکار مسئول کمیته فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز مواردی را در رابطه با برنامه‌های کمیته فرهنگی ارائه نمود و اشاره‌ای داشت به برگزاری مسابقه متنوع سرود، روزنامه نگاری، نقاشی و … که با همکاری اداره آموزش و پرورش ناحیه‌های یک و دو شهرستان بهارستان برگزار شد و اعلام کرد که در جلسه آتی کمیسیون از برگزیدگان تقدیر خواهد شد.

وی در ادامه پیشنهاد کرد تا جشنواره تولید کنندگان برتر شهرستان بهارستان در صورت تائید کمیسیون برگزار گردد تا هم باعث ایجاد شور و اشتیاق بیشتر در راستای تلاش برای تولید محصولات با کیفیت‌تر و. بهتر ایجاد شود و هم بین تولیدکنندگان فضای رقابتی سالمی فراهم شود.

لازم به ذکر است که در ادامه نشست کمیته فرهنگی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اعضاء به بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی پرداختند که موارد ی به صورت مصوبه تصویب شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.