نشست کمیته فرهنگی و آموزشی پیشگیری از اعتیاد در بهارستان برگزار شد

نشست کمیته فرهنگی و آموزشی پیشگیری از اعتیاد شهرستان بهارستان با حضور مسئولان شهرستانی و نمایندگان ادارات برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کمیته فرهنگی و آموزشی پیشگیری از اعتیاد با حضور دکتر سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، دژآهنگ کارشناس مسئول بهداشت روان و همچنین نمایندگان ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان بهارستان تشکیل شد.

بنابر این گزارش در طول این نشست آموزشی نمایندگان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان برنامه‌های کاربردی پیرامون پیشگیری از اعتیاد را جهت ایجاد هماهنگی‌های بین بخشی در سال ۱۳۹۷ بیان کردند.

و در ادامه دکتر سلیمانی‌جوان با بیان نکاتی در خصوص اهمیت پیشگیری و فرهنگ سازی در حوزه مبارزه با اعتیاد به بحث و تبادل نظر با حاضرین در این نشست پرداخت، تا هر یک از حاضرین نظرات و طرح‌های ادارات خود را در خصوص موضوع و هدف برگزاری کمیته فرهنگی و آموزشی پیشگیری از اعتیاد شهرستان بهارستان بیان کنند.

در ادامه این جلسه، برنامه آموزشی مدیریت استرس و اضطراب توسط خانم مقصودی کارشناس واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان به شرکت‌کنندگان در نشست ارائه گردید.

لازم به ذکر است که در پایان نشست کمیته فرهنگی و آموزشی پیشگیری از اعتیاد بهارستان تصمیم‌هایی توسط اعضا و رئیس جلسه اتخاذ گردید که این تصمیم‌ها در راستای برگزاری هرچه بهتر و دقیق‌تر این برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به عموم مردم در سطح شهرستان راه گشا خواهد بود.

ناگفته نماند که توجه ویژه ادارات و دستگاه‌های شهرستان بهارستان به موضوع پیشگیری از اعتیاد به شکل روز افزون درحال افزایش است و برنامه‌های متعددی در این راستا در سطح شهرستان بهارستان برگزار می گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.