نشست کمیته درمان و حمایت‌های اجتماعی در بهارستان برگزار شد

نشست کمیته درمان و حمایت‌های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کمیته درمان و حمایت‌های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان بهارستان و رئیس مرکز بهداشت، امانی کارشناس معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان، زارعی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر بهارستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی صبح امروز در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان برگزار گردید.

سلیمانی‌جوان در این نشست با اشاره به فعالیت‌های مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، بیان داشت: درحال حاضر فعالیت‌های مفید و قابل قبولی در این مرکز انجام می شود.

وی در ادامه نکات مفیدی در خصوص مراکز DIC و خدمات ارائه شده، تعداد رپید تست‌های انجام شده و نیز آمار واکسن‌های تحویلی به کمپ‌ها به حاضرین در جلسه ارائه کرد و توضیحات تکمیلی در این رابطه را بیان نمود.

همچنین در ادامه نماینده فرمانداری شهرستان بهارستان با اشاره به حساسیت‌های مراکز DIC، بر ضرورت جابه‌جائی مرکز DIC نسیم شهر بر لزوم اجرای سریع‌تر این امر تاکید کرد و باتوجه به در پیش‌رو بودن هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر، آماده‌سازی فضای تبلیغاتی شهرستان را امری ضروری و نیازمند توجه ویژه مسئولین مربوطه برشمرد.

لازم به ذکر است که درپایان نشست کمیته درمان و حمایت‌های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده، پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.