نشست کمیته داخلی اجرای برنامه سلامت کارکنان در بهارستان برگزار گردید

نشست کمیته داخلی اجرای برنامه سلامت کارکنان به جهت ارتقا سطح سلامت پرسنل و با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نخستین نشست کمیته داخلی اجرای برنامه سلامت کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان صبح امروز به ریاست المیرا سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت و با حضور جمعی دیگر از مسئولین واحدهای ستادی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان بهارستان برگزار گردید.

گفتنی است که اولین نشست کمیته داخلی آشنایی و اجرای برنامه سلامت کارکنان به همت واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها شبکه بهداشت و درمان بهارستان و با هدف ارتقای سطح سلامت پرسنل این شبکه برگزار شد.

سلیمانی‌جوان در این نشست با اشاره به اجرای برنامه سلامت کارکنان در شهرستان بهارستان، اظهار داشت: اهمیت اجرای این برنامه و همچنین هماهنگی درون بخشی سایر واحدهای ستادی بسیار بالا بوده و باید تمامی مراحل به درستی اجرا شود.

در ادامه نشست مذکور، رحیمه رحیمی کارشناس برنامه سلامت کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان نکات مهمی در رابطه با هدف کلی اجرای این برنامه، استراتژی‌های برنامه و استاندارهای ده‌گانه از جمله استانداردهای اقدامات عمومی در راستای ارتقای سلامت در سازمان را برای اعضای کمیته بیان کرد.

وی همچنین به تشریح جزئیات استانداردهای تغذیه سالم و کنترل وزن، فعالیت بدنی، کنترل مصرف دخانیات، سلامت روان و استرس شغلی، حوادث محیط کار، کمک‌های اولیه و تدبیر فوریت‌های پزشکی، خطرسنجی قلبی (پرفشاری خون، چربی و قند بالا) ایراپن و غربالگری سرطان‌های مهم، آشنایی با علائم و نشانه‌های بیماری‌های مهم، سلامت محیط کار و بیماری‌های قابل پیشگیری با واکسن یا دارو پرداخت و خاطرنشان کرد: نباید فراموش کرد که هریک از مباحث مطرح شده در طول این نشست، اهمیت و جایگاه خاصی داشته و باید مورد توجه قرار گیرد.

لازم به ذکر است که درپایان نشست کمیته داخلی اجرای برنامه سلامت کارکنان به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده، پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.