نشست کمیته برنامه‌ریزی مجمع سلامت در بهارستان برگزار شد

نشست کمیته برنامه‌ریزی مجمع سلامت شهرستان بهارستان با حضور مسئولان شهرستانی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کمیته برنامه‌ریزی مجمع سلامت شهرستان بهارستان  با حضور جناب اقای دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، دکتر سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان و رئیس مرکز بهداشت و جمعی دیگر از پرسنل و مسئولان شبکه و امانی، نقشینه‌نیا نمایندگان فرمانداری بهارستان در اتاق مدیریت شبکه تشکیل شد.

بنابر این گزارش دمیریان در این نشست علاوه‌بر خیر مقدم به حاضرین، اذعان داشت: سواد سلامت در جامعه امروز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و بالابردن سطح سواد سلامت مردم در سال جاری می بایست جزو برنامه‌ها و اهداف اصلی این کمیته باشد.

وی در ادامه با تشریح اهداف برنامه‌های مجمع سلامت را برای اعضا، عنوان داشت: با آموزش و برنامه‌ریزی مستمر می توانیم سواد سلامت جامعه را تا حد زیادی افزایش دهیم و این امر بدون تردید سبب بهبود شرایط بهداشتی و سلامت شهروندان می شود.

گفتنی است که در ادامه این جلسه، معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت در رابطه با سین برنامه و زمان بندی آن، اعضا کمیته، مدعوین  و محل تشکیل جلسه مطالبی را ارائه کردند و پس از آن، اعضاء کمیته حاضر در این نشست، مشکلات و معضلات  شهرستان بهارستان را مطرح کردند و همچنین در خصوص اثر آن بر روی سلامت شهروندان به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست کمینه برنامه‌ریزی مجمع سلامت شهرستان بهارستان، با مشارکت اعضا چند معضل اصلی و فوریت اثر آن جهت طرح در اولین مجمع سلامت شهرستان بهارستان انتخاب گردید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.