نشست کمیته استقبال از بهار ۹۸ در بهارستان برگزار گردید

نشست کمیته استقبال از بهار ۹۸ با حضور مسئولین در نسیم شهر شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در راستای دستورالعمل اجرایی ساماندهی و ارتقاء سفر ویژه نوروز ۹۸، نشست کمیته استقبال از بهار سال ۱۳۹۸ با حضور عباس شوندی شهردار نسیم شهر، بابایی رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولین اجرایی شهرداری صبح امروز برگزار گردید.

شوندی در این نشست با اشاره به پروژه‌هایی که در طول سال جاری در حوزه‌های عمرانی و خدماتی به بهره برداری رسیده است، بیان داشت: باید طرح استقبال از بهار نسبت به سنوات گذشته با رنگ و بو و طراوت خاصی در خور شایسته شهروندان و مسافران نوروزی اجرا گردد.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم تعامل واحدها و معاونت‌های تحت امر، تصریح کرد: بدون شک هماهنگی کامل در جهت اجرای مطلوب مصوبات طرح استقبال از بهار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و توجه ویژه همگانی را طلب می کند.

شهردار نسیم شهر همچنین به برخی از مصوبات این نشست اشاره کرد و گفت: صدور مجوزهای حفاری به کلیه ادارات خدمات رسان و کلیه پیمانکاران عمرانی فعال در سطح شهر، ترمیم دریچه‌های فلزی و بتنی در معابر اصلی و فرعی و همچنین لکه گیری و آسفالت نوارهای حفاری شده و شیفت بندی کلیه نیروهای سازمان‌ها و ادارات تحت امر شهرداری و آمادگی خدمت به صورت شبانه روزی از جمله م۱وبات نشست مذکور است.

وی درپایان باتوجه به اهمیت زیبایی منظر شهری در عید نوروز، افزود: تنظیف کلیه معابر و انهار سطح شهر و شستشو و رنگ آمیزی جداول و تاسیسات شهری و نظافت و رنگ آمیزی المان‌های شهری و همچنین ساماندهی دستفروشان معابر اصلی شهر و رفع سد معبر و کنترل و نظارت در ایام پایانی سال از جمله اقدامات پیش بینی شده در این راستا می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.