نشست کمیته آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در بهارستان برگزار گردید

نشست کمیته آنفلوانزای فوق حاد پرندگان با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کمیته آنفلوانزای فوق حاد پرندگان صبح امروز در شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با حضور کارشناسان و مسئولین واحدهای ستادی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار گردید.

سلیمانی‌جوان معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت شهرستان بهارستان در این نشست باتاکید بر احتمال شیوع این بیماری در سطح شهرستان، عنوان داشت: همکاری واحدهای مرتبط شبکه بهداشت و درمان بهارستان در راستای کنترل بیماری در منطقه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و نباید نسبت به این موضوع بی‌توجه بود.

وی در ادامه با اشاره به احتمال طغیان بیماری مذکور در سطح منطقه، تصریح کرد: تدابیر و برنامه‌ریزی‌های لازم به منظور آماده باش در برخورد با طغیان احتمالی این بیماری صورت گرفته است و آمادگی لازم در این خصوص درحال ایجاد شدن می باشد.

همچنین در ادامه نشست مذکور مریم دشتبانی کارشناس مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان گزارشی در خصوص شیوع بیماری و مناطق درگیر با بیماری در سال جاری ارائه داد و نکات مفیدی در رابطه با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان به حاضرین در جلسه ارائه کرد.

لازم به ذکر است که درپایان نشست کمیته آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، اکبرزاده کارشناس برنامه شبکه بهداشت و درمان انتظارات از واحدهای ستادی در خصوص برنامه را بیان کرد و به سئوالات حاضرین پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.