نشست کارگروه شهرستانی سلامت و امنیت غذا در بهارستان برگزار گردید

نشست کارگروه سلامت و امنیت غذا با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، هشتمین نشست کارگروه شهرستانی سلامت و امنیت غذا با حضور سیدحبیب موسوی معاون سیاسی انتظامی فرماندار بهارستان، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی دیگر از رؤسای ادارات شهرستان صبح امروز در سالن پیامبر اعظم (ص) فرمانداری شهرستان بهارستان برگزار گردید.

موسوی در این نشست با اشاره به اهمیت حضور تمامی مسئولین ادارات در جلسات کارگروه، عنوان داشت: حضور مستمر و همکاری مسئولیت در پیشبرد اهداف کارگروه شهرستانی سلامت و امنیت غذا از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.

در ادامه نشست مذکور، دمیریان دستور جلسه را قرائت و از اعضا کارگروه به منظور برگزاری و حساسیت به موضوعات بهداشتی تقدیر کرد.

وی در رابطه با موضوع سلامت بسیج نوروزی و اقدامات شبکه بهداشت در این ایام، تبیین کرد: برنامه سلامت نوروزی توسط مهندسین بهداشت محیط در راستای اهمیت پیشگیری و کنترل بیماری‌های واگیردار منتقله از آب و غذا با هدف نهایی ارتقای سطح سلامت شهروندان از ۲۰ اسفند ماه سال جاری لغایت ۱۵ فروردین ماه آتی برگزار خواهد شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در ادامه باتاکید بر جزئیات اجرای طرح مذکور، اذعان داشت: این طرح با حضور فعال بازرسین بهداشت محیط مجهز به تجهیزات پرتابل سنجش و نمونه برداری از آب و مواد غذایی از ۸ صبح تا ۸ شب در ساعت‌های اداری و غیراداری و روزهای تعطیل با اولویت نظارت بر مراکز و اماکن حساس و نظارت بر سامانه‌های آبرسانی اجرا می گردد.

وی درپایان باتوجه به لزوم رسیدگی به سلامت شهروندان و جامعه در ایام پایانی سال جاری و عید نوروز، افزود: برخورد با متخلفین تهیه و توزیع مواد غذایی و جمع آوری دوره گردان فروش مواد غذایی توسط شهرداری‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.