نشست کارگروه سلامت و امنیت غذا در بهارستان برگزار گردید

نشست کارگروه سلامت و امنیت غذا با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نهمین نشست کارگروه شهرستانی سلامت و امنیت غذا با حضور دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، پوربابا معاون بهداشتی شبکه، کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولین شهرستانی صبح امروز برگزار گردید.

گفتنی است که این نشست با موضوع چهارشنبه آخر سال و اولین کمیته تخصصی ایدز شهرستان در سال ۹۷ در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان برگزار شد.

دمیریان در این نشست با اشاره به نزدیکی چهارشنبه آخر سال، عنوان داشت: بررسی‌های صورت گرفته توسط دانشگاه، آموزش‌های صورت گرفته در صدا و سیما، حوزه‌های فرهنگی، آموزش و پرورش،  مراکز بهداشتی درمانی و اورژانس در این راستا بسیار موثر بوده و تعداد حوادث روز چهارشنبه پایان سال کاهش پیدا کرده است‌.

وی در ادامه با بیان اینکه آمار مصدومین و فوتی‌ها در این روز بسیار کم شده است، تصریح کرد: مصدومیت منجر به فوت در سال ۹۵ از ۱۶ نفر در سال ۹۶ به ۸ نفر کاهش یافته و در  دو سال گذشته در شهرستان  بهارستان مصدومیت منجر به فوت نداشتیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان همچنین به کاهش قابل توجه تعداد مصدومیت‌های منجر به بستری در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: در طول دو سال گذشته تمام مصدومین پس از درمان تا پایان شب از بیمارستان مرخص شده‌اند.

وی درپایان باتوجه به جمع آوری دستفروشان دوره گرد مواد غذایی و ساماندهی آن‌ها، خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده با فرمانداری شهرستان بهارستان، در صورت عدم جمع آوری دستفروشان دوره گرد مواد غذایی، این شبکه ناگزیر به معرفی شهرداران به مراجع قضایی می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.