نشست کارگروه سلامت و امنیت غذا در بهارستان برگزار گردید

نشست کارگروه سلامت و امنیت غذا با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نخستین نشست کارگروه سلامت و امنیت غذا شهرستان بهارستان در سال جاری با حضور سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، روح‌الله لطفیان رئیس اداره بهزیستی بهارستان، سلیمانی‌جوان معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت شهرستان و جمع دیگری از مسئولین شهرستانی صبح امروز در محل سالن پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار گردید.

موسوی در این نشست با اشاره به بحران تاسف بار پیش آمده سیل برای هموطنان در کشور، عنوان داشت: بدون شک کمک‌رسانی کلیه ادارات به سیل‌زدگان جزو الزامات فعلی به شمار می رود و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی همچنین در ادامه نشست مذکور اهداف کلی جلسات در سال جاری را عنوان کرد و به تشریح کلیات هریک از آن‌ها پرداخت.

در ادامه نشست کارگروه سلامت و امنیت غذا دمیریان به نزدیک شدن به هفته سلامت اشاره کرد و در ادامه شعارهای روزهای این هفته را برای حاضرین در جلسه مطرح کرد و گفت: هماهنگی و همکاری سایر ادارات در این ایام از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

گفتنی است که خدیجه پوربابا کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان نیز در این نشست در رابطه با اقدامات کشیک‌های نوروزی واحد بهداشت محیط، خدمات واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها، خدمات اورژانس در سطح شهرستان، خدمات ارائه شده در بیمارستان امام حسین (ع) در طی این ایام با ارائه آمار و ارقام و نمایش عکس توضیحات کاملی را ارائه کرد.

لازم به ذکر است که درپایان نشست مذکور به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.