نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی در بهارستان برگزار گردید/ ویروس کرونا بحث اصلی مسئولین بهارستانی

نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی با محوریت رسیدگی به ویروس کرونا با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی با موضوع با دستور جلسه کنترل کروناویروس با حضور خانجانی فرماندار بهارستان، دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بخشداران بوستان و گلستان، اعضاء شورای تامین شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین برگزار گردید.

خانجانی در این نشست علاوه‌بر تشکر از برگزاری انتخابات مجلس بر تشدید فعالیت‌های شهرداری‌ها به منظور کنترل بیماری در اتوبوسرانی، آرامستان، سیستم حمل و نقل عمومی و اطلاع رسانی‌های لازم در شهر تاکید کرد.

در ادامه نشست مذکور دمیریان با اشاره به حمایت‌های فرمانداری و اعضای شورای تامین و تشکر از همکاری صورت گرفته در رابطه با موارد علمی و شرایط انتشار و کنترل کروناویروس در کشور و شهرستان بهارستان گزارش‌هایی را ارائه کرد.

وی همچنین باتاکید بر لزوم آمادگی کامل کلیه ظرفیت‌های ادارات و ارگان‌های شهرستان بهارستان، بیان داشت: روزهای بسیار پرکاری در پیش‌رو داریم و می بایست با تمام توان به مقابله با کروناویروس بپردازیم تا بتوانیم موارد بیماری را کنترل و محدود کنیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان درپایان با اشاره به لزوم تعطیلی تمامی جلسات و گردهمایی‌ها، افزود: از شهرداری‌ها می خواهم تا مطالب آموزشی ارسالی از سوی شبکه بهداشت را در سریع‌ترین زمان ممکن و با حداکثر ظرفیت تکثیر و در راستای اطلاع‌رسانی عمومی به مردم در سطح شهر با نصب بنر و بیلبورد و تکثیر تراکت اقدام  نمایند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.