نشست کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی در بهارستان برگزار گردید

نشست کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست چهارم کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان بهارستان در سال جاری با حضور مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، بخشداران بوستان و گلستان، آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان، و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در محل سالن پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار گردید.

خانجانی در حاشیه این نشست باتاکید بر جزئیات جلسه برگزار شده، تشریح کرد: رسیدگی به موضوع سختی آب و همچنین ساماندهی مراکز فروش آب در نواحی مختلف شهرستان بهارستان به ویژه در شهرصالحیه از جمله محورهای اصلی هماهنگی و برنامه‌ریزی کارگروه مذکور به شمار می رود.

وی در ادامه با اشاره به دیگر مصوبات نشست کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان، اظهار داشت: برنامه‌ریزی در راستای معرفی مراکز عرضه و ذبح دام در عید قربان از دیگر اهداف برگزاری نشست کارگروه مذکور می باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان همچنین به مشکلات استخرهای شنا سطح شهرستان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: موضوع استخرهای نیازمند به بازسازی و رعایت ملاحظات بهداشتی که در این نشست مورد بحث قرار گرفت، جزو الویت‌های رسیدگی کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی بهارستان به حساب می آید.

در ادامه این نشست هریک از اعضا حاضر و نمایندگان ادارات و دستگاه‌های شهرستان گزارش عملکرد  اداره خود پیرامون مصوبات جلسات قبل را ارائه کرده و نظرات خود را پیرامون موضوع برگزاری نشست مذکور مطرح کردند.
لازم به ذکر است درپایان نشست کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد تا ابهامات موجود پیرامون مصوبات و تصمیمات اخذ شده رفع گردد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.