نشست کارگروه بهداشت، سلامت و بیولوژیک شورای پدافند غیرعامل در بهارستان برگزار گردید

نشست کارگروه بهداشت، سلامت و بیولوژیک شورای پدافند غیرعامل با حضور مسئولین شهرستانی و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کارگروه بهداشت، سلامت و بیولوژیک شورای پدافند غیرعامل برای نخستین بار در سال ۹۸ با حضور پوربابا مدیر گروه کاهش خطر در بلایا و حوادث معاونت بهداشتی، دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، سلیمانی‌جوان رئیس مرکز بهداشت و معاون بهداشتی شبکه و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در سالن اجتماعات این شبکه برگزار گردید.

بنابر این گزارش، نشست مذکور با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید آغاز شد و در ادامه آن، دمیریان برای شرکت‌کنندگان در این نشست سخنرانی کرده و گزارش کارهای از اقدامات صورت گرفته ارائه نمود.

وی در ادامه با عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع)، بیان داشت: پدافند غیرعامل در کاهش تلفات انسانی و مالی امری بسیار حائز اهمیت بوده و باید مورد توجه ویژه مردم و مسئولین قرار بگیرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در ادامه نشست کارگروه بهداشت، سلامت وبیولوژیک شورای پدافند غیرعامل به بیان مطالبی پیرامون موضوعاتی نظیر بهبود سلامت با موضوع دستفروشان دوره گرد و بیماری آنفلونزای فوق حادپرندگان پرداخت.

در ادامه این نشست، کارشناسان بیماری‌ها و بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان نیز انتظارات شبکه از ادارات سطح شهرستان را در راستای پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل در بهارستان مطرح کرده و هریک را تشریح نمودند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست کارگروه بهداشت، سلامت و بیولوژیک شورای پدافند غیرعامل به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان پاسخ داده شد تا ابهامات احتمالی در خصوص مطالب مذکور رفع گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.