نشست کارگروه اشتغال در بهارستان برگزار گردید/ ایجاد اشتغال در الویت کارگروه اشتغال است

نشست کارگروه اشتغال با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کارگروه اشتغال شهرستان بهارستان با حضور مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، سیف‌اله علامی بخشدار بخش گلستان، فاضل نجفی بخشدار بخش بوستان، درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در سالن پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار گردید.

خانجانی در این نشست باتاکید بر اهمیت موضوع اشتغال در بهارستان و لزوم رسیدگی به آن، بیان داشت: می بایست با برنامه‌ریزی دقیق در راستای رفع مشکل اشتغال سطح شهرستان قدم برداریم

وی در ادامه با بیان اینکه ایجاد اشتغال یکی از الویت‌های اصلی مسئولین دستگاه‌ها و ادارات در شهرستان می باشد، تصریح کرد: می بایست تمامی اشتغال‌های ایجاد شده در سامانه رصد ثبت نام شوند.

گفتنی است که در نشست کارگروه اشتغال شهرستان مقرر گردید که جلسه اشتغال به صورت مستمر و به صورت هفتگی در راستای پیگیری مصوبات و همچنین ایجاد اشتغال در سطح شهرستان بهارستان برگزار شود و برنامه‌های لازم در این راستا توسط اعضاء حاضر پیش بینی گردید.

در ادامه نشست مذکور هریک از اعضاء حاضر نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون موضوع برگزاری جلسه مطرح کرده و به بحث و گفت‌وگو پیرامون مشکل اشتغال پرداختند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست کارگروه اشتغال شهرستان بهارستان به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.