نشست هماهنگی پایگاه‌های سنجش ناحیه ۲ شهرستان بهارستان برگزار شد

نشست هماهنگی پایگاه‌های سنجش ناحیه 2 شهرستان بهارستان با حضور مسئولان شهرستانی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست هماهنگی پایگاه‌های سنجش ناحیه ۲ شهرستان بهارستان با همت واحد نوجوانان، جوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان بهارستان و اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان صبح امروز در این اداره برگزار گردید.

بنابر این گزارش این جلسشه با حضور با حضور حسینعلی بنار رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان، صفری کارشناس مسئول واحد نوجوانان، جوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، مکاریان معاون پشتیبانی، خلیلی معاون آموزشی و جمعی دیگر از مسئولان و کارشناسان آموزش و پرورش و مدیران پایگاه سنجش برگزار شد.

صفری در این نشست باتاکید بر اهمیت ایجاد هماهنگی بین پایگاه‌های سنجش ناحیه ۲ بهارستان، گفت: مسئولان این پایگاه‌ها باید با رعایت چهارچوب تعیین شده، وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

وی در ادامه نکاتی را در خصوص چالش‌های پیش‌رو و تاثیر پایگاه‌های سنجش سطح شهرستان بر روی نوجوانان، جوانان و دانش آموزان بهارستانی عنوان کرد و از حاضرین در جلسه خواست تا نسبت به این امر توجه ویژه‌ای داشته باشند، چراکه از اهمیت به‌سزایی برخوردار می باشد.

در ادامه این نشست، رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان نکاتی را در خصوص مصوبات جلسه یادآور شد و وظایف هر یک از اعضای حاضر در نشست و واحدهای مختلف را به صورت کلی تشریح کرد، تا اهداف برگزاری جلسه مذکور بهتر دنبال شود.

درپایان لازم به ذکر است که در طول نشست هماهنگی پایگاه‌های سنجش ناحیه ۲ شهرستان بهارستان، علاوه‌بر بحث و تبادل نظر بین اعضاء حاضر در جلسه، چالش‌های پیش‌رو بررسی و راهکارها جهت بهبود روند کار ارائه شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.