نشست هماهنگی هفته بدون دخانیات در بهارستان برگزار گردید

نشست هماهنگی هفته بدون دخانیات با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست هماهنگی هفته بدون دخانیات با توجه به نزدیک بودن این هفته با حضور پوربابا کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان بهارستان و جمعی دیگر از کارشناسان بهداشت محیط این شبکه برگزار گردید.

بنابر این گزارش در طول این نشست، پوربابا علاوه‌بر تشکر و قدردانی از زحمات پرسنل در طرح بسیج سلامت رمضان، عنوان داشت: هفته بدون دخانیات با شعار جهانی اجازه ندهید دخانیات نفس شما را بگیرد و همچنین شعار ملی اماکن عمومی بدون دخانیات حق شهروند در شهرستان بهارستان برگزار خواهد شد.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم برگزاری هرچه بهتر این هفته و برنامه‌های مختلف، تبیین کرد: لزوم انجام اقدامات وسیع در راستای برنامه‌های کنترل و مبارزه با دخانیات توسط پرسنل بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در این ایام از جمله مواردی است که نیازمند توجه ویژه می باشد.

کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان بهارستان در ادامه نشست مذکور به تشریح وظایف کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و برنامه‌های این شبکه در هفته بدون دخانیات پرداخت.

لازم به ذکر است که درپایان نشست هماهنگی برنامه‌های هفته بدون دخانیات به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده توسط مسئولین پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.