نشست هماهنگی خدمات سفر در بهارستان برگزار گردید

نشست کارگروه هماهنگی خدمات سفر با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست چهارم کارگروه هماهنگی خدمات سفر شهرستان بهارستان با حضور بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستات بهارستان، موسوی بخشدار بوستان، طاهرخانی بخشدار گلستان، شهردارهای سه شهرگلستان، صالحیه و نسیم شهر و جمعی دیگر از اعضای ستاد صبح امروز در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار گردید.

سلیمان‌پور در این نشست باتاکید بر وظایف هر یک از کمیته‌های کارگروه مذکور، بیان داشت: هر یک از کمیته ‌ها می بایست وظایف خود را به بهترین شکل ممکن در راستای بستر سازی و فراهم نمودن زمینه ارائه خدمات به مسافرین در ایام نوروز انجام دهند.

وی در ادامه با اشاره به برخی اقدامات ضروری و قابل توجه، تصریح کرد: باتوجه به این موضوع که مسافران نوروزی پیش از عید نوروز سفرهای خود را انجام می دهند، مراکز و محل‌های اسکان می بایست زودتر از عید نوروز پذیرای مسافران باشند.

فرماندار شهرستان بهارستان در رابطه با شرایط آمادگی شهرستان برای این ایام، گفت: تمامی دستگاه‌های خدماتی، درمانی، اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در ایام نوروز و پیش از آن در آماده باش کامل خواهند بود.

وی درپایان باتوجه به اینکه همه تدابیر و تمهیدات لازم و ضروری برای ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی در شهرستان بهارستان اندیشیده شده است، خاطرنشان کرد: هیچ گونه افزایش قیمتی در حوزه حمل و نقل و نان نداریم و با متخلفین مطابق قانون و با جدیت برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.