نشست هماهنگی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در بهارستان برگزار گردید

نشست هماهنگی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست هماهنگی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برای سومین بار با حضور مسئولین شهرستانی در محل بخشداری بخش بوستان برگزار گردید.
بنابر این گزارش، نشست مذکور به ریاست سیدحبیب موسوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان و با حضور فاضل نجفی بخشدار بخش بوستان، سیف‌الله علامی بخشدار بخش گلستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی برگزار شد.
موسوی در این نشست باتاکید بر لزوم رعایت برخی قوانین و چهارچوب‌ها در برگزاری انتخابات، عنوان داشت: بدون تردید برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری هدف اصلی مجریان انتخابات در شهرستان بهارستان می باشد.
وی همچنین با بیان وظایف و نقش هر یک از ادارات و دستگاه‌های شهرستانی در انتخابات پیش‌رو، خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که زمینه‌سازی در راستای برگزاری انتخاباتی با شکوه و پرشور وظیفه تمامی مسئولین بهارستانی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بهارستان در ادامه نکاتی پیرامون برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و اهمیت حضور حداکثری مردم در این انتخابات بیان کرد و به تشریح هر یک از این موارد پرداخت.
در ادامه این نشست هر یک از اعضا نظرات و موضوعات مدنظر خود را پیرامون انتخابات پیش‌رو بیان کردند و به بحث و گفت‌وگو در خصوص موضوع برگزاری نشست پرداختند.
لازم به ذکر است که درپایان نشست هماهنگی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شهرستان بهارستان به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده، پاسخ داده شد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.